Skarga na Admina - jcob

0

Twój nick: cols
Godzina i data zdarzenia: 20:18 | 14.11.2018
Mapa: Mirage
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:jcob
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/jcobceglanczyk/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): W sumie ciezko mi to opisac, typo który chyba totalnie nie ma pojęcia jak dziala cs ma administratora i wklepuje bana za losowe rzeczy.. Grałem na serwerze, staty miałem bodajże 25/4, strzeliłem kilka "dziwnych" strzałów (3,5k godzin w csie, takie strzały to normalka) i nagle ban, nawet nie było powodu bana 😜
Dowody: (screeny, demko): https://imgur.com/a/C6rE6bJ
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Yankes112, gadałem z nim na dc i w sumie beczka była jak takie coś siadało xD

0

Podaj profil steam tego konta. Chcę zobaczyć te 3.5 k h.

0

@cols możesz mi dać link do swojego profilu steam?

0

Moze sprawdźcie czy ten jego świadek z Discorda nie był w przeciwnym teamie?

0

mordeczko szanuje ze sie osmieliles sie napisac ale wyobraz sobie ze ten strzal z m4 w palace 1tapem nie byl czysty bo mysle ze najlepsi aimerzy jak niko by ci na pixel nie dal takiego strzalu. ale co ja sie znam 🙂

0

@jcob-ツ napisał w Skarga na Admina - jcob:

mordeczko szanuje ze sie osmieliles sie napisac ale wyobraz sobie ze ten strzal z m4 w palace 1tapem nie byl czysty bo mysle ze najlepsi aimerzy jak niko by ci na pixel nie dal takiego strzalu. ale co ja sie znam 🙂

Nie wytrzymałem, gościu nie będziemy za Ciebie wiecznie odwalać brudnej roboty, banujesz za jedną akcje gdzie sam strzelasz czasami akcje które z perspektywy innego gracza wyglądają na odpała, nie porównuj tutaj pro sceny do zwykłej społecznościówki, gdzie wiekszość gra na wyjebce i bawi się gra. Analogicznie myśląc, dostałbym od Ciebie już z 7 takich banów dzisiaj, jak bunnyhopuje przez połowę pałacu i wale flicka z AWP'y. 2 ban - 2 raz po jednej akcji.
Jeżeli uważasz inaczej, zapraszam do pobrania dema i rozpisania go, gdzie według Ciebie jest spalony i jakimi akcjami argumentujesz swojego bana.

Już jedno demko za Ciebie rozpisywałem, a jako admin banujący jest to w twoich obowiązkach - przedstawić argumentacje za co banujesz dana osobę.

0

Dobrze, jutro obejrzę jego demko. Tylko nasuwają mi się 3 sprawy:
-skoro go zbanowalem to musiałem widzieć jakąś podejrzana akcję, bo obserwowalem go
-jeśli obejrzę jego demko I będzie ten sam werdykt to i tak ktoś będzie musiał to obejrzeć czy mam rację!
-wcześniejszy gracz którego zbanowalem, był odwalony, co uwiarygodnia moja teorię o jego "aimie".
Postaram się jak najszybciej obejrzeć demo. A co do braku powodu, musiało się coś zbugowac bo dobrze pamiętam jak pisałem "aim".
+uwzględnie czy w enemy nie było gracza "Yankes" jeśli był, kara zostanie i tak wymierzona ale pod innym powodem i o innym czasie.

0

I poproszę o twój profil steam jeśli mam ci w jakikolwiek sposób pomóc 🙂

0

@jcob-ツ PROFIL
na sb sprawdzilem

0

Powiem krótko, twoje kompetencje na tej randze są znikome

• Nie potrafisz dobrze udokumentować swoich akcji administratorskich
  • My nie jesteśmy twoimi podwładnymi, że będziemy robić wszystko za Ciebie
  • Jako admin Ty masz obowiązek przedstawić dowody, dlaczego był taki a nie inny werdykt
  • Twoje bany na Sourcebansie to jakaś kpina - zapraszam do spoilerka 🙂

Dzisiaj zbanowałeś 2 osoby permanentnie - daj mi chociaż jednego pov'a którego sam nagrałeś, żeby mieć dowód, że gosciu nie cheatuje, a zapomniałem - nie masz, bo po co. Wiem, wiem demka są, ale są zlagowane jak każdy wie - dlatego nagrywa się POV'a 🙂

Zbanowałeś krds - ja musiałem rozpisać demo bo jak ty stwierdziłeś "to ty mi masz udowodnic ze jestes czysty ja ci nic nie bede udowadnial." - po prostu skisłem.
Teraz jest na Ciebie skarga, która jak widać powinna mieć miejsce, ale troszkę w innym temacie. Jesteś niekompetentny na te stanowisko. Każdy popełnia błędy, ale ty popełniasz je notorycznie.
Tak samo jak słyszałem, dostajesz wiadomośc "TY STARY ODPAŁ - NICK" i ty wchodzisz ogladasz go jedna runde i leci perm, podejscie niezle 😛
Gdybym ja miał banować każdego na Only Mirage za jedną spaloną akcje to grałbym tam dzisiaj sam...
Oglądanie typa to nie jedna runda, tylko cała mapa + POV, żeby mieć dowody, inna sprawą jest to czy byś umiał rozpisać własne nagranie.

Czekam na fale hejtu, bo jako jedyny potrafie otworzyć tu mordę jak widać, żeby jakkolwiek miało tu coś ręce i nogi.

@Szmucki @Master

0

Dodatkowo - jak zapytali Cię o demo to nawet nie byłeś w stanie określić o której godzinie nadałeś bana i odpowiedziałeś tekstem "a skad ja mam wiedziec kiedy to bylo jak nawet godziny nie podal lul". Nie wiem po co mamy Sourcebans'a skoro i tak nie potrafisz z niego korzystać.

0

Chcesz mi udowadniać mój błąd-spoko. Tylko zróbmy to na pw bo nie po to tu jesteśmy. Napisałem że sprawdze demo, nie wiem po co przedłużać i rozmyślać się nad tym co robię i jak robię. Admina mam od 8mc tutaj, a to są 2 pierwsze skargi na mnie, więc mówi to samo za siebie czy mam dobre kompetencje do bycia adminem. Demo będzie sprawdzone dzisiaj, jak wrócę ze szkoły.

0

https://steamcommunity.com/profiles/76561198170815213/
https://steamcommunity.com/profiles/76561198185187554/
3maj swirze @Mefix

Yankes był w mojej drużynie, czekam na jakiś sensowny powód bana.

0

Właśnie siadam do demka. Za jakiś czas dam odpowiedz.

0

Obejrzałem twoje demko.Moim zdaniem- coś masz. Widać, że sie kryjesz i to dobrze, np: zabijasz kogoś podjerzanym strzałem, po czym oddajesz jeszcze z 3-4 kulki w podobny sposób, żeby nie było, że coś masz :D. Jedna akcja najbardziej mnie zadziwiła (bodajże 12min demka). 10sek do konca rundy, twoj team8 w dżungli, przez co nie mógł widzieć Micha (":D" to jest michu jak cos) chowa sie na 1 ninjy, po czym ty nie widząc go gdy przeszedł na standard, dajesz mu prefire. Kończy się runda (zostalem ja na was 2) rzucilem smoke na ct zeby uciec, a ty podnosisz awp robiac jakiegos 3 sekundowego aimlocka na mnie i zabijasz mnie przez smoke'a (rzuciłem smoke na ct, zaczalem uciekac do respa, po czym wrocilem na walku pod smoke liczac na to, że wyjdzie ktoś przez smoke). Ostatnia akcja przed banem- sam nie wiem co o niej mam myśleć- albo niesamowite lucky lub najzwyklejszy w świecie odpał. Często zabijając nie miales nawet na glowie przeciwnika, tylko z 1m od niego, a glowa siada 😄 (moze to byc lag demka, ale za kazdym razem???) Co do reszty, jesli jestes czysty, to nalezy ci sie ban za blokowanie, a Yankes, rzeczywiście był w twojej drużynie. Jakbym to ja miał decydować, bana bym nie anulował. Fajnie by było jakby ktoś inny obejrzał to demko, żeby nie było, że robię coś na złość Colsowi i nie jestem obiektywny. Miłej lektury 😂.

0

Zabicie cie przez smoke na ct - strzeliłem randomowo + dostałeś w nogę więc bez przesady, że od razu odpał..

Argument z tym, że zabijam gościa nie mając celownika na głowie jest totalnie bez sensu, chyba wiesz, że demko nie odwzoruje IDEALNIE tego, co było - niestety tak działają demka : )

"Po czym oddajesz jeszcze z 3,4 kulki w podobny sposób, żeby nie było, że coś masz :D"

Muszę to komentować? xD

Co do zblokowania:
Popatrz sobie na pova typa, którego zblokowałem i zobacz co ON robił przez 2 poprzednie rundy, troche denerwujące było, gdy jakis typciu chodził za mną i czekał aż tylko zgine, żeby wziąć moją broń.

0

refresh

0

Zostałeś odbanowany, gdyż nie ma wystarczających dowód.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć