Naprawa tagów

Nwm czy na innych serwerach jest ten problem, ale u nas gdy się ustawi tag to wszystko pięknie ładnie. Na drugiej mapie już te tagi znikają i trzeba na nowo wpisywać !tag

Na deathrunach nie dzieje sie tak, a na innych serwerach nie wiem.

na awp w moim przypadku wszystko ok

Potwierdzam, !tag działa tylko jedną mapę.

PS. Nie uważam żeby to było jakoś mega przeszkadzające swoją drogą.

Potwierdzam po wyjsciu z serwera lub zmianie mapy tag znika. Fajnie by było jakby ktoś się za to wziął.

@no-type @hujsky O jakim serwerze mowa? Może to jest problem jednego serwera.

Potwierdzam przydało by się zrobić te tagi po zmienaniu map tagi się usuwają 😕
Mirage/cache

Na klasach tak nie ma, bo nie ma komendy !tag

@per Jak ostatnio testowałem to wszystko działało. Pamiętajcie, że tagi ustawiają się dopiero po zakończeniu pierwszej rundy.

@master jest początek rundy jest koniec mapy ładuje się nowa piszesz coś na czacie i nic trzeba znów !tag i ustawiać... Gram tu non stop także widze co się dzieje po za tym też miałem vipa i się usuwają. Nie jest to w jakiś sposób co denerwuje ale ładniej wygląda jak jest kolorowo 🙂

@Master w przypadku administratora to wszystko działa. Może być to problem vip'ów bez adminów.

A na serwerach Only Mirage i DD2/Mirage/Cache występuje ten problem? Bo na wszystkich serwerach FFA jest ten sam plugin.

@Master jestem adminem na serwerze i wszystko działa jak powinno. Nie wiem jak jest na innych serwerach bo gram tylko na Mirage/cache

@Master na only mirku nie ma takiego problemu