Naprawienie komendy !hide

Witam.Przychodzę z prośbą naprawienia komendy !hide ,ponieważ nie działa i cały czas widzę osoby z aurami i innymi pierdołami. Chcę żeby komenda została naprawiona ,dlatego że na spawnie gdzie prawie każdy gracz posiada efekt bądź aure to można dostać jakiegoś oczopląsu lub epilepsji.

Ogólnie to za, ale wydaje mi się niemożliwe, skoro aury są przypisane do danego gracza, a nawet niektóre przez ściany widać to najpierw to powinno zostać naprawione, aby można było te propozycje rozważać. A @Master znasz się na tych pluginach to czy nie jest to zbyt czasochłonne? Aby naprawić jeden plugin kilkoma innymi albo zmianami w kilku innych? Ja tam ogólnie zazwyczaj mam włączonych graczy, ale jeżeli komuś to przeszkadza to czemu nie

ostatnio edytowany przez Mikrus

Za, ale tez mi sie tak wydaje jak napisal @Mikrus

Sobie odkopałam stare propozycje nie jestem pewien czy rozwiązanie działa bo oczywiście nie mam jak sprawdzić (napisałem ze nie ma Wi-Fi w domu), ale odkopałem stare tematy i znalazłem takie coś: https://cswild.pl/topic/8765/ukrycie-aur-i-trails/15 mam nadzieje, ze rozwiązanie działa i że pomogłem

Komenda !hide jest do ukrycia graczy jednak przez modele postaci to jakos sie buguje a tak jak napisal wyzej !at !ht jest do ukrycia pokazania trail aury jednak widac tylko efekty.

Na Dr1 jest to naprawione, jesli na reszcie tego nie ma to dajcie hide'a z Dr1 na inne serwery