Propozycja co do regulaminu

Taka luźna propozycja. Jak wiemy na forum nie są tolerowane reklamy serwerowni - prawda? Prawda. To z jakiego powodu jest dozwolone reklamowanie innych TS'ów oraz prośby o zlecenia z nazwami serwerów . Z tego co widać na głównej CSWild ma własnego TS'a. To dlaczego nie można reklamować sieci (ludzie chcą tak odpracować warna na innym forum) a TS mozna? Proponuję zakazania takich reklam / jakiś dział na reklamy.

Ja już zauważyłem to dosyć dawno ale to zlałem, +1 do tego co napisałeś

Reklama reklamie nie równa, sam miałem przez miesiąc w sygnaturce gametrackera z moim ts3 i problemu nie stwarzałem.
Jak ktoś chce wchodzić na tsy jakiś bobów i dzielić się swoim IP to jego wybór, moim zdaniem nie jest to aż tak szkodliwe żeby tego kompletnie zakazywać. Jakieś regulacje można wprowadzić, ale żeby tak zakazać od razu to nw.

Na serwerze za takie cos bys pewnie bana dostal wiec uwazam to za potrzebne skoro glupich gamblingow nie mozna miec

Za, wkońcu skoro wild „ma swojego ts’a”, to czemu można reklamować inne

Moim zdaniem jest to zbędne, tak jak napisał :

@fredzio1337 napisał w Propozycja co do regulaminu:

Reklama reklamie nie równa, sam miałem przez miesiąc w sygnaturce gametrackera z moim ts3 i problemu nie stwarzałem.
Jak ktoś chce wchodzić na tsy jakiś bobów i dzielić się swoim IP to jego wybór, moim zdaniem nie jest to aż tak szkodliwe żeby tego kompletnie zakazywać. Jakieś regulacje można wprowadzić, ale żeby tak zakazać od razu to nw.

Podobna propozycja była z nazwami stron typu: keydrop itp. ( niestety nie mogę znaleźć tej propozycji ) ale z tego co mnie się wydaje, została tamta odrzucona.

Nie uważam, aby reklamowanie innych ts'ów szkodziło tej serwerowni, bo nie każdy gracz przecież musi siedzieć na tym jednym serwerowym ts'ie. Również było z tymi reklamami stron ( up ), gdzie niby jest to reklama ale nei szkodzi w żaden sposób serwerowni