List otwarty od administracji

0

List Otwarty od administracji 3 maps do właścicieli.
Wyrażamy swoje zaniepokojenie i zdenerwowanie zaistniałymi sytuacjami na serwerze. A mówiąc jaśniej niepokoją nas następujące rzeczy:

• Brak poprawy serwera. Głupi balans jest naprawiany miesiąc czasu. Na wszystko trzeba pisać x tematów i czekać około miesiąca czasu męcząc się grą na serwerze.
  • Brak zaangażowania w rozwój serwera. Najbardziej irytuje nas fakt, że o przyszłości serwera decydują osoby, które mają przegrane 10h na serwie przez ostatni rok jednocześnie lekceważąc postulaty administracji i osób które nierzadko mają blisko 500 godzin na serwerze m.in @prezes .
  • Brak zainteresowania prośbą @raev, admina, który domaga się przywrócenia funkcji administratora od miesiąca, oczywiście bez skutku. Nie wspominając już o prośbie
    @Mr-Chow dotyczącej vipa.
    Czara goryczy się przelewa, a wspólnie z @BiZi @iRy @jcob-ツ @Mr-Chow @raev @TSJB tworzymy komitet serwera. W ostateczności zamierzamy zbiorowo złożyć rezygnacje z posad, na których jesteśmy.
0

Zgadzam się w 100%

0

Podpisuje się.

0

Zapraszam na only mirage, tam zawsze znajdzie się miejsce.

0

A propos balansu, znalazłem coś lepszego i dzisiaj podmienię. @Mr-Chow i @raev w Waszej sprawie już rozmawiałem z Masterem gdyż sam nie jestem w stanie tego naprawić z pewnych względów. Co do głównego postulatu i ogolnego przesłałania, bo jak rozumiem ma to na celu poprawę sytuacji, to zgadzam się i sam przepraszam, troche sprawę olałem.
@Moderator-DD2-Mirage-Cache, @Mr-Chow chciałbym coś teraz poprawić i naprawić, miałbym propozycje, spotkać się i porozmawiac razem. Myślę, że to pomoże, a już dawno powinnismy to zrobić. Ustalamy wspólnie jakis termin i oczywscie każda osoba, która chciałby coś wnieść też mogłaby wyrazić swoją opinię. Co wy na to?

0

Zgadzam się. Serwer jest dla graczy, a nie gracze dla serwera. Jeśli nic z tym nie zrobicie to najzwyczajniej w świecie zmienimy lokacje gry na inną serwerownie. Jeśli nie traktujecie nas poważnie, to my nie będzie traktować poważnie was. Tak jak napisał chow, jest to nasza wspólna decyzja, a każda następna będziemy podejmować wspólnie.

0

@Szmucki nareszcie się obudziłeś. Chciałem jeszcze zapytać na jakiej podstawie mapa overpass została zmieniona? Na ustaleniu z kim? Z dnia na dzień zmieniacie mapę, bez pytania o zdanie innych. @Master idąc twoim tokiem myślenia to zmieńmy wszystkie mapy na dusta, bo aktualnie na żadnej mapie nie ma zainteresowania innych osób do gry, lecz nie jest to wina mapy, a serwera, ponieważ skaczący var, lagi podczas fragowania jak i na końcu rundy, a także śmiechu warty balans sprawia, że ludzie nie chcą grać. Ale przecież skąd możesz to wiedzieć skoro nigdy nie widziałem Cię na serwerze?

0
Ten post został usunięty!
0

Ja nadmienię od siebie moje głębokie wkurwienie i jako jednostka, która razem z resztą dżentelmenow dbała o grywalność na serwerze mogę powiedzieć tak: do rozmów mogę usiąść, ale wtedy i tylko wtedy jak zobaczę, że serwer zmienia się na lepsze z góry. Olaliście serwer? Teraz ja kładę na was moją knage, a do ustalenia terminu zapraszam po naprawie balansu i wyjaśnieniu sprawy @raev. Czy reszta komitetu się zgadza z moim postulatem?

0

@iRy ależ oczywiście!

0

Popieram!

0

@szmucki napisał w List otwarty od administracji:

chciałbym coś teraz poprawić i naprawić, miałbym propozycje, spotkać się i porozmawiac razem.

No to może teraz jest właśnie czas aby ustalić dzień, godzinę tego spotkania np na ts3.
Bo jeśli tego nie zrobimy, ten post nie osiągnie zamierzonego celu.
@Moderator-DD2-Mirage-Cache @Opiekun-DD2-Mirage-Cache @Właściciel-DD2-Mirage-Cache
Pora to ustalić.

0
0
0

@Koalka to zawijaj manaty na swój serwer i nie przeszkadzaj w odbudowie naszego 🙂

0

@raev Już powinien posiadać uprawnienia. Co do vipa @Mr-Chow musiałbym sprawdzić jak jesteś na serwerze.

0

Sprawa z adminem i vipem została już wyjaśniona. Coś jeszcze?

0

Jazda w balans. I uprzejmie proszę szanownego Pana o dodanie mi łatki moderator 3 maps na którą czekam trzeci miesiąc.

0

@iry Dodana grupa, jeszcze @prezes pisał w innym temacie:

0_1543592503827_SHU_arlo9rP.png

Może ktoś potwierdzić, że noblock nie działa prawidłowo oraz wyjaśnić o co chodzi z niezaktualizowaną ekonomią?

Balans tak jak napisał @Szmucki dzisiaj zmieni.

0

Poza tym na serwerze w dalszej kolejności brak hazardu który przyciągał graczy. Po resecie nie zostały na nowo wprowadzone dobre pomysły jak większa ilość pkt za zabójstwo z noża.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć