Twój nick: Gołomp Adrian
Godzina i data zdarzenia: 16:10-16:30 02.12.2018
Mapa: awp_lego_2_crash_go oraz awp_simplicity
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: ★Mist3r★
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198832173178
Opis sytuacji: Wchodzę sobie na serwer po paru miesiącach, gram i co chwile słyszę teksty typu "boże jakie try hardy grać nie potrafią" "nooby" itp. Jakby powiedział coś takiego parę razy to bym jeszcze nic nie napisał, ale że słyszałem to za każdym razem jak umarł to już nie mogłem wytrzymać. Napisałem "płacz ci nic nie da" i po chwili mówi "dobra idę na mistera". Nie było go jakieś 10 minut. Jak wbił cały czas mówił "gołomp na ile chcesz bana?" "chcesz bana gołomp?" "dobra perma czy na 3 miesiące chcesz bana". Postanowiłem że nie będę reagował na dziecinne zachowanie administratora. Po chwili pisze "czujesz się dowartościowany?" on nie odpowiedział i wpisał !admin. Pisze "admin abuse" i dostaje bana za obraza. Zastanawiam się gdzie obraziłem Mist3r'a. Zresztą macie logi to sprawdzicie. Według mnie zachowanie Mist3r'a było dziecinne. Jednym słowem Mist3r zrobił admin abuse, ponieważ zdenerwowałem go jedną wiadomością, a on wykorzystując swoje permisje dał mi bana.
Dowody: Logi
Świadkowie: Świadkowie nie powinni mieć nic do mówienia, mogą to być jego koledzy i będą mówili oni na korzyść oskarżonego.

[SM] ADMIN: ustawiono grawitację dla alski .
[SM] ADMIN: ustawiono grawitację dla [email protected] .
[SM] ADMIN: ustawiono grawitację dla ✮ Beast .

Admin mimo prośb o zmianę nicku któy wcześniej zmienił nie potrafi odmienic go na normalny. Admin jedyne co robi to wpisuje !admin i nieudolnie probuje go zmienic na nowo.

Admin mimo prosb o zbanowanie osoby ktora notorycznie rushuje nic z tym nie robi

Moderator Only Awp

Ja na swoje usprawiedliwienie napiszę że nie grałem ja tylko mój kumpel i nie wiedziałem że bedzie on grał na awp.

Dodam jeszcze film na którym widać jak mi zmieniał nicki co chwile i mówił że "i tak mi nic nie zrobią, zresztą ten serwer umiera". Jest też tam moment gdzie jakiś przydupas mistera mnie obraził, a ten nic z tym nie zrobił i mówił że nic nie słyszał.
Krzyczał jeszcze "jebać konfidentów" gdy mu powiedziałem że napisałem skargę. Śpiewał jeszcze jakieś patusiarskie piosenki. Radzę obejrzeć cały film przed rozpatrzeniem skargi.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=ojp9dr0lM_g&feature=youtu.be

Moderator Only Awp

@bartul Banuje graczy za rush po trzech razach żebym nie był chamem, a grawitacje daje czasami jak ktoś poprosi tylko na jedną rundę.

Moderator Only Awp

@golomp_adrian można porównać mój głos a mojego kumpla z demka xd

1. Mówiłem nic z tego sobie nie zrobiłeś. Typ rushował 4 rundy i później na nsc - to moze jakies upomnienie?
  2. Grawitacje czasami dajesz? To wkoncu grałeś ty czy twój kumpel xD. Btw nawet nie zapytałeś czy ktoś chcę te grawitacje
ostatnio edytowany przez bartul
Moderator Only Awp Moderator Only Mirage

na usprawiedliwienie na koncie mistera siedział kolega i on mi powiedział ze mistera nie było przez dluzszy czas to on siedział i pogrywał

ostatnio edytowany przez Paradise
Moderator Only Awp

@bartul Grał mój kolega a ja daje grwitke jak ktoś chce, a o banach juz pisałem.

Moderator Deathrun 5

Sory że tak się wtrącę ale kolega cię nie usprawiedliwia. Ty pełnisz odpowiedzialność za swoje konto.

Moderator Only Mirage

@Nieznajomy chyba lekki degrad za udostępnianie uprawnień osobą trzecim 😜

Moderator Only Awp

@alp1n3 Degrad za to ze dałem konto żeby zagrał se rankeda no spoko 🙂
Fajnie ze pełnię rolę moderatona na awp już 2 lata i za takie coś mam być wyrzucony

@Mist3r9669 A co to za różnica czy jestes administratorem od 2 dni czy od 2 lat?

@Mist3r9669 2 lata? a na forum jestes od maja xD

@Ayoo nie szukaj atencji znowu xDDD

• 48
    Wyświetlenia