Skarga na ★Mist3r★

0

@Mist3r9669 dlaczego kłamiesz ze 2 konto?
https://cswild.pl/topic/8850/podanie-na-moderatora-mist3r-cswild-pl 10 maj 2018. Fajne 2 lata btw
Pod twoim podaniem Viper napisal, ze miales 13h na serwie.
Nie warto klamac ;O

0

@alp1n3 rozumiem każdy ma prawo do głosu ale ciekawe czy byś był taki mądry będąc na moim miejscu, bo przecież wiedziałem że taka akcja będzie miała miejsce.

0

@tsjb Popytaj ludzi ziomuś.

0

@Mist3r9669 Czekam na sensowną odpowiedź...

0

7.Doświadczenie: Znam podstawowe komendy.
Wyydaje mi się, że jakbyś byl adminem wczesniej wpisalbys to tutaj. 🙂

0

@tsjb Nie mam ci nic więcej do powiedzenia, se czekaj 😉

0

Jeszcze 1.
Dlaczego dałeś perma za obrazę? XD
0_1543866120614_4bac828c-2151-48e1-818a-1a5c54cbf4cc-image.png
natomiast wczesniej @Golomp_Adrian dostal również za obrazę na 30 min...

0

@tsjb Nie ja dałem

0

@Nieznajomy Rozstrzygaj to.

0

@Mist3r9669 Przecież jest napisane, że Ty. Nie osmieszaj sie plz

0

skąd mister mógł wiedzieć ze jego kolega akurat wbije na awp i dowie się o adminie i będzie się nim bawić ?
jeżeli chodzi o większosc banów to zakładam ze to jego kolega dal bo mistera znam juz troche i watpie zeby dal takie bany

0

@paradise21 Niektórzy tego nie rozumieją xd

0

takie bez sensowne jest pisanie pod postem a nic sie na ten temat nie wie
@TSJB nie było cie na serwie kiedy bany były prawda ? wiec po co wypowiadasz sie ?

0

"płacz ci nic nie da" i po chwili mówi "dobra idę na mistera". Nie było go jakieś 10 minut. Jak wbił cały czas mówił "gołomp na ile chcesz bana?"

@Paradise21 zgadzam się z tobą, ale nie rozumiem tego wyzej, podobno ten twoj kolega czy tam ty byles na innym koncie? po czym ten twoj kolega wbil na TWOJE konto zeby zbanowac @Golomp_Adrian ?

0

jego kolega dawal random bany jak dowiedzial sie ze mister ma admina
skad mister mogl to wiedziec ze taka akcja bedzie miala miejsce gdyby wiedzial nie dal by mu konta cnie ?

0

No dobra, ale on byl wczesniej na innym koncie po czym wbil na konto mistera zeby banowac? to nie jest normalne xdd

0

z tego co wiem i z tego co on sam mi mówil (jego koelga) chciał poczuc sie jako admin i z dupy banowal a i odnosze sie do poprzedniej wypowiedzi on nie wiedzial ze mister ma admina dopiero ja mu powiedzialem
potem nie potrafil odbanowac i zostaly

0

no ale nadal nie dostalem odpowiedzi na to co napisal @Golomp_Adrian
"płacz ci nic nie da" i po chwili mówi "dobra idę na mistera". Nie było go jakieś 10 minut. Jak wbił cały czas mówił "gołomp na ile chcesz bana?" Był na swoim koncie po czym wszedl na konto mistera i zaczal banowac, no dziwne w chuj.

0

Magia Świąt zawitała na dobre

0

siedzial u siebie jak nie podpasowalo mu co pisal do niego golomp to wbil na konto mistera do ktorego dane mial i zaczoł banicje
jak dla mnie jego kolega nwm wywyzszyc sie chcial i zaczal cyrk

Zaloguj się, aby odpowiedzieć