/hide /music /kredyty /jp

Witam, prosiłbym o naprawienie komendy hide lub modyfikacje danego pluginu w następujący sposób:
Ukryj:
Sojuszników
Traile i efekty

Moim skronym zdaniem tyle wystarczy, są mapy małe np. deathrun death w której trzeba czekać minute na respie zanim wszyscy umrą bo ni chuja nic nie widać na mapie tyle tych traili.
Map jest znacznie więcej.
WAŻNE:
Ukrycie przeciwnika jest bezsensowne bo jeżeli jesteśmy w ct to ukrywa nam teroryste i na odwrót (nie widzimy kogo zabić / nie wiemy kiedy pułapki używać)
Myślę, że te 2 opcje by bardzo dużo pomogły.

2 propozycja to komenda !music.
Na niektórych mapach tak bardzo wypierdala głośniki i nie da się rozmawiać, że to głowa mała. Komenda Music mogłaby udostępniać nam opcje: Włącz /wyłącz muzyke z mapy. (lub dodanie komendy !yt, dzięki której byśmy mogli własną piosenke z yt odpalać)

3 propozycja
Wracam do propozycji związanej z możliwością wyzywania więcej niż o 5k.

4 propozycja !JP
jest to temat ciągnący od bardzo dawna. Moją propozycją na bugi związane z tą komendą jest stworzenie banku (pod komendą !bank) w który będzie można wpłacać i wypłacać kredyty a te będą tam wpływały nawet jak nie będzie nas na serwerze (tylko z jp). Ułatwiłoby to wszystkim gre i byśmy się nie wkurwiali jakby nam zabrało 50k z jp bo mapa nas wywali i nie zdążymy wejść a steamid wygra.

Drugą alternatywą JP jest blokada tworzenia JP 4minuty przed końcem mapy

Znowu odnośnie JP.
Proponuje dodać małą opcje w której będzie pokazane Kto i za ile wszedł na JP.
np.
Małe stawki (1650 kredytów) - 25 sec
Karolek -400
Delder -400
Kirulis -500
Gruby -350
abyśmy wiedzieli z kim walczymy to będzie fajniejsza rywalizacja 😜

I nie piszcie Wyższa administracjo, że nie bo powodem jest brak waszego zainteresowania w DR 5
Wspólnymi siłami możemy zdziałać więcej, pamiętajcie to:)

ostatnio edytowany przez Karolek
  1. Do ukrycia trail i aur jest komenda !at !ht.
  2. !settings tam masz możliwość wyłączenia muzyki lub chyba !res

!settings masz do wylaczenia muzyke vipow i adminow, a !res wylaczasz muzyke po rundzie.

Sory za 'nabijanie postow'. Jestem za odnosnie do JP ze widac kontra kogo grasz, do 4 propozycji jestem za, 3 tez za,

Dodałem blokadę jp 4 minuty przed końcem mapy. Proszę sprawdzić i dać znać.

Nie jest wykonalne dodanie komendy YT, gdyż Valve już dawno usunęło możliwość otwierania okienek.

Propozycja 3 tyczy się !wyzwania?

Nie propozycja 3 jest o !mary poniewaz na !wyzwanie mozna wysylac po 25000 a na !mary tylko 5000 i naprzyklad zrobic limit 10/15k i byloby lepiej bo jak jest 2 graczy z duza suma to moga szybciej przegrac/wygrac kredyty

@delder Zwiększyłem do 10 000 kredytów. Zmiany mogą dopiero zaktualizować się po restarcie serwera lub zmianie mapy.