Rocket jump

0

A więc proponuje usunięcie trybu rocket jump z powodu iż jest on na tyle pobugowany ,że często potrafi popsuć rozgrywke całemu serwerowi.
Pierwszą przyczyną jest to ,że gdy trafimy novą w innego ct po prostu jest zatrzymywany co potrafi baaardzo mocno podirytować przy trybach z opcja rozpędzania na respie.
Drugą rzeczą jest Wywalanie serwera podczas gdy osoba która gra na trybie rocket jump strzeli w terrorystę co jest robione przez graczy na złość bo np. nie chcą grać danej mapy.
Ostatnią rzeczą jest po prostu to ,że tryb jest ten zbyt mocny jeżeli chodzi o przechodzenie mapy, ostatnio dostaje bardzo dużo skarg na to ,że niektórych map nawet nie da się przejść ponieważ osoby z rocket jumpem przechodzą je w 10 sekund i większość osób w takim momencie nie zdąży połowy mapy nawet przejść.

0

Na tak elo benc

0

Hmmm czy nie mówiłem juz o tych błędach dawno dawno temu? Moze mam dziury w pamięci 😞

0

@bartul Przecież błąd był od zawsze znany i niestety nie ma możliwości go naprawienia, pisałem o tym kiedyś na forum. Co do wątku tematu, pomyślę jeszcze nad obejściem tego problem, jeśli się nie uda styl prawdopodobnie zostanie usunięty.

0

@bartul Nie wiem czy mówiłeś bo przez długi czas nie było mnie na forum a ostatnio dosyć często gram na dr1 dlatego pisze tą propozycje

0

@koalka napisał w Rocket jump:

Drugą rzeczą jest Wywalanie serwera podczas gdy osoba która gra na trybie rocket jump strzeli w terrorystę co jest robione przez graczy na złość bo np. nie chcą grać danej mapy.

Też mi argument, za to powinien być ban na miesiąc i po powrocie już by taki delikwent nie postrzelał. Na pewno nie powinna być to przesłanka do usunięcia stylu.

1. Jak się robi to z głową to problemu nie ma, ja np czekam aż nie będę nikomu przeszkadzał. Jak się ktoś kręci na respie to mu przed twarzą melonami nie strzelam. Tak samo na trasie.

2. W takim razie speedrun powinien polecieć w pierwszej kolejności.

Styl bardzo fan2plej i nie chciałbym żeby go zabrakło. Zrekrutować adminów i ganiać żeby banowali za utrudnianie rozgrywki. Wiem jak to wygląda i że momentami może być irytujące. Szczególnie że vipy to zazwyczaj gbury są. Decyzja nie należy do mnie, ale ja jestem na nie.

A i dodaj ktoś do regulaminu
Utrudnianie rozgrywki = ban.
Bo przez !Admin jest taka możliwość a w regulaminie nie znalazłem.

0

@fredzio1337 Zanim wszyscy gracze będą używać tego z głową to wyjdzie half life 3... Wątpie żeby gracze którzy jak nie ma admina kłócą się o 50 kredytów byliby wstanie używać novy z głową i rozsądnie. A nawet jak będą admini to nie będą dawali rady patrzyć na wszystkich graczy z vipem. Pomijając fakt ,że od graczy słysze ,że jestem jedynym adminem wbijającym tam.

0

@Koalka chciałem tylko zaznaczyć że tak się da 🙂

I też tak słyszałem, ale ja to wbijam raz na tydzień bo mam kompa zastępczego i się nie da strefować. A jak już jestem to właśnie na rj gram.

0

Ciężko podjąć słuszną decyzję, bo z jednej strony styl jest unikatowy i daje dużo radości z gry, ale są też minusy takiej jak wymieniłeś w poście.

0

Rocket Jump zostaje
Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć