Razem z większością administracji 3maps, doszliśmy do wniosku, że nasze drogi z *Siecią serwerów CsWild.pl niestety muszą się rozejść. To były naprawdę wspaniałe chwile, bo tak naprawdę to dzięki temu serwerowi wszyscy się poznaliśmy. Serwer dawał mi moment odetchnienia od rzeczywistości, relaks, mogłem chociaż na chwile zapomnieć o swoich problemach i zacieszyć mordę do monitora. To wszystko dzięki wam @Moderator-DD2-Mirage-Cache.
Na początku chciałem wszystkim podziękować i dodać, że nie zamierzam pod nikim dołków kopać. Chciałbym rozstać się w zgodzie, bez jadu, bo przecież nie o to w tym chodzi. Mimo wszystko liczyłem, że to się jakoś wyprostuje, że uda nam się dojść do konsensusu. Niestety, coś jednak nie poszło po naszej myśli i w końcu coś pękło. Jedno się zaczyna, a drugie kończy, nic z tym nie zrobimy. Osobiście uważam, że jeszcze nie wszystko stracone, liczę, że 3mapsowi uda się dorównać w statystykach Only Mirage. Tylko musicie to mądrze rozegrać.
Adminem się bywa, a graczem się jest. Rozdział z CsWild w mojej karierze uważam za zakończony. Dlaczego? Nie podoba mi się to, co się dzieję na tym serwerze, ale skąd możecie to wiedzieć, skoro właściciele i opiekunowie są tu gośćmi? Aby to zrozumieć musicie się porównać do graczy, uciekanie od problemów nie jest rozwiązaniem. Bagatelizowaliście problemu od samego początku, trwaliście z myślą, że ‘’w końcu zapomną’’, ‘’znudzi im się’’. Zgodzę się, zmieniliście co nieco, ale nie przywrócicie czegoś, co ten serwer utracił już jakiś czas temu. Mogę się tutaj odwołać do pracy organicznej. Czyli porównania serwera do organizmu. Jeśli któryś z organów zacznie zawodzić, to cały organizm na tym ucierpi. Nikt sam nic nie zdziała.
Przechodząc do sedna. Jestem adminem najdłużej z aktualnej rodzinki, przez co czuję się w pewnym stopniu odpowiedzialny. Dodam, że każdy podejmował subiektywną i świadomą decyzję. Natomiast mamy dość. Po prostu odchodzimy, liczymy na zrozumienie. Nie chcemy być oceniani w żaden sposób. Tak to czasem jest i tyle. Robiliśmy co w naszej mocy, aby piąć serwer na szczyty, ale niestety czegoś zabrakło z waszej strony. Oczywiście nie jest to potrzebne, pisanie tego wszystkiego, bo przecież zastąpicie nas innymi debilami, którzy dadzą sobą pomiatać. Ale czy znajdziecie kogoś tak zorganizowanego, oddanego i zdeterminowanego jak my? Z całego serca wam tego życzymy.
Nasze odejście traktujemy bardzo emocjonalnie. Tak, jest to tylko gra komputerowa, a my jesteśmy tylko jednostką przed komputerem tworząc jakąś tam malutką społeczność.
NIE! Czujemy się jak rodzina, a nasze odejście traktujemy jak rozwód rodziców przez alkoholizm ojca. Możecie mi wierzyć lub nie, ale dzisiaj nie zasnę, bo tworzyłem tą społeczność przez ponad rok czasu, przez taki okres człowiek jest się w stanie bardzo przywiązać, lecz w życiu nie można mieć wszystkiego. Nasze życie jest oparte na zmianach, decyzjach, dzięki, którym znajdujemy się tu gdzie aktualnie jesteśmy. Osobiście, nie żałuję żadnej z wcześniej podjętych i będę tęsknił. Naprawdę! Rozwijajcie się chłopaki, bo @RŌNIN ma jakieś tam pomysły w zanadrzu, które myślę pozytywnie wpłyną na serwer. @Szmucki ostatnio miałem okazję porozmawiać z Tobą pierwszy raz, od momentu mojego debiutu na serwerze. Uważam, że jesteś naprawdę w porządku i trzymam kciuki za Ciebie. Nie znam Cię w realu, ale dajesz odczuć, że jesteś osobą na której można polegać, do której można udać się z jakimś problemem. Myślę, że nawet moglibyśmy pójść na browara o zachodzie słońca, kto wie…
Na koniec @iRy prosił, abym dodał coś od niego. Musiałbym niestety cenzurować cały tekst, więc pozwoliłem sobie trochę zmienić treść przesłania (tekst nie ma na celu nikogo obrazić i powstał tylko w celach humorystycznych): „Chrzańcie się na twarz, i taplajcie się dalej we własnych odchodach. Jesteście grupą osób o niskim ilorazie inteligencji, myślicie, że jesteście mądrzejsi od innych, a tak naprawdę siedzicie w domu przed komputerem, a wasza nadwaga jest równa waszemu ego, czyli wypieprza ponad skalę”. Myślę, że mimo wszystko @iRy podpiszę się pod tym co wcześniej napisałem i tak jak wyżej^, rozstaniemy się w zgodzie, a swoją dwulicowość i zakłamanie przemienicie na sympatię, lub chociaż akceptację drugiego człowieka.
Nie będę odnosił się do tego co tutaj napisałem, przedstawiłem sytuację jasno. Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości zachęcam do refleksji. @RŌNIN , w wiadomości prywatnej poprosiłeś, abym przedstawił sytuację jasno, czyli co skłoniło mnie do takich przemyśleń etc. Mam nadzieję, że trochę przejaśnił Ci się obraz mojego rozumowania, a co do Twojej osoby, to opinię pozostawię dla siebie. Powiem tylko, że traktowałem cię jako kolegę, a nawet przyjaciela. Zawiodłem się. Nie wszystko i nie zawsze można powiedzieć w żartach, zważając na sytuację, ale nie będę się zagłębiał. Życzę Ci wszystkiego dobrego.
Wspólnie z chłopakami planujemy stworzyć własną sieć i mamy nadzieję na wspólne działania i przyjaźń, która łączyła nas do tej pory.
Moja, jak i nasza decyzja jest definitywna i nieodwołalna. Dziękujemy za wszystko.
Była administracja CsWild [ * ]
/Jcob/iRy/TSJB/BiZi

Jeśli ktoś jeszcze zgadza się z naszą opinią i chciałby zrezygnować, zachęcam do podpinania się do tego postu aby nie tworzyć zbędnego spamu.

Moderator Only Mirage

Chciałbym podziękować wszystkim za te fajnie spędzone godziny na 3 mapsie, gdzie do tej pory pełniłem funkcję administratora.
@iRy @Mr-Chow @bizi @raev @jcob-ツ jesteście dla mnie kimś więcej niż tylko koledzy z serwera. Zapamiętam was na długi czas. Okres czasu przez który byłem adminem uważam za wspaniały w moim życiu, ale tak jak napisał bizi, wszystko się kiedyś kończy, będzie mi was brakować @Moderator-DD2-Mirage-Cache oraz was - wszyscy gracze serwera.
Dzięki wam stałem się innym człowiekiem, znowu się zgadzam z @BiZi te odejscie jest bardzo emocjonalne, to nie było dla mnie cos na co mialem wywalone, poświęcałem całe dnie aby być na serwerze, nie po to aby grac typowo w cs, ale po to żeby się pośmiać, porozmawiać z tym wspaniałym community które było i już nie wróci...
Dziękuje jeszcze raz za wszystko, pozdrawiam. Buźka @Moderator-DD2-Mirage-Cache @Właściciel-DD2-Mirage-Cache ❤

Właściciel

Mam tylko jedno pytanie, bo nie dostałem odpowiedzi w temacie ani na konwersacji fb. Odbiegając już od Waszej rezygnacji, bo to musi się stać, zresztą tak jak to sobie napisaliśmy. Wszystkie postulaty z forum zostały spełniony i było już to 1/2 tygodnie temu. Bynajmniej nie twierdze, że zajmuje się serwer na bieżąco, bo tak nie jest, ale wszystko to co chcieliście zostało zrobione. Nie mam zamiaru rozpoczynać tutaj kłótni, bo nie o to w tym wszystkim chodzi, ale uważam, że to co napisałeś jest jednostronne. Jeszcze raz chcę podkreślić, aby ktoś mnie źle nie zrozumiał, widzę swoje błędy takie jak zaniedbanie serwera, ale zostaliśmy jako administracja potraktowani niesprawiedliwie.

Tyle ode mnie.

ostatnio edytowany przez Master
Moderator Deathrun

Wydaje mi się, ze własnie im chodzi o to zaniedbanie przez co serwer napewno utracił jakąś część graczy.

Właściciel

@bartul Własnie nie i tu jest cały problem ten sprawy. Według mnie to był tylko pretekst, żeby odejść, bo nawet nie potrafią odpowiedzieć na zadane pytanie i uciekają od niego. Oni już doskonale wiedzą o co poszło, jak się zgodzą możemy o tym napisać ja nie mam z tym problemu.

Wkurza mnie tylko to, że przedstawiania jest jedna strona medalu.

Moderator Deathrun

Tez prawda jest taka ze było postawione to ultimatum, wprowadziłes te zmiany a i tak odeszli. @Master

Moderator Only Mirage

@bartul tutaj nie chodzi ogolnie o te zmiany.
Kiedys bylo fajnie, ludzie grali, co 2 gracz mial vipa, od problemow z varem stracilismy wielu graczy (tego varu co byl naprawiany ponad miesiac z wymowkami, ze to wina naszych komputerow) Od tej pory mniej osob gra na serwie, wielu STALYCH graczy sie wynioslo, ten serwer juz nigdy nie bedzie taki sam, probowalismy cos zrobic, ale nie wyszlo. Mysle, ze tutaj nie chodzi o zmiane pluginow czy cos, zmiana administracji tez powinna dobrze wplynac na zycie serwera.
Sorki za ewentualne bledy, pisze to w szkole na przerwie.

Moderator DD2/Mirage/Cache

@Master I też nie chodzi tu o Ciebie, bo widzimy, że ty coś robisz. Chodzi o innych

Mnie dziwi jedno, jako admini co mogliście zrobić by serwer się rozwinął? Tak to ująłeś w jednej linijce, mi się wydaje że jako administrator trzymasz tam graczy którzy już grają być trzymasz nowych bywalców, bo rozwinąć serwera to nie rozwiniesz sam nie mając możliwości wgrywania pluginów, wprowadzania zmian itp itd. Też nie wiem po co ta linijka z tą serwerownią bo też jest to troche chamskie w stosunku do mastera, dał wam szanse, zrobił wszystko co mógł pogrywał pluginy itp itd a wy wyjeżdżacie że i tak sobie idziecie + że serwerownie własną robicie
No ale cóż powodzenia chłopaki, zobaczycie że to nie jest takie łatwe utrzymać tyle serwerów w jednym czasie
papatki i życzę szczęścia ❤

Moderator Only Mirage

@ryxu Szczerze to mogliśmy tylko pisać do Mastera/Szmuckiego.
Problemy z varem, wiele tematów, postów, wiadomosci, dopiero po miesiącu zobaczyli, ze to nie jest wina naszych komputerow jak byli przekonani.
Taka sama sytuacja z balansem który jest "poprawiany" podobny okres czasu co var.
Do tego fakt, że ja po 8 miesiącach bycia adminem ( @BiZi po ponad roku) rozmawiałem po raz pierwszy z właścicielem.
Co na to opiekunowie? Jak do tej pory @Mr-Chow nie mial duzo do powiedzenia, natomiast Ronin zniknął i go nie było. Co mielismy robic? Staralismy się, aby na serwerze wszystko było ok pisząc np. do Mastera lub kolejne tematy na forum, lecz doczekaliśmy się tylko obietnic, które nie uukrywam ZOSTAŁY zrealizowane, ale po 2 tygodniach kiedy juz nasze chęci były małe aby kontynuować moderowanie serwera.
Stąd nasza decyzja, ze odchodzimy, robimy miejsce dla nowych osob takich jak @raev nowe pomysły się przydadzą, myślę, że dzięki nowej administracji serwer odżyje (tak wiem, powtarzam się) Nie zrozumcie nas źle, chcemy dobrze.
Co do sieci o ktorej wspomnial @BiZi Ja się nie mieszam, wolę się skupić na naucę, aczkolwiek będę mu pomagał o ile takiej pomocy będzie potrzebował.
Nie mam do nikogo nic, chcę się pożegnac z 3 mapsem w zgodzie ze wszystkimi 😉
Czasami będę wpadał na 3 mapsa i Only Mirage, na forum również zostane aktywny, ale nieco mniej, pozdrawiam 😄

Odchodzimy, bo chcemy i uważamy, że to ten czas. Z nikim nie chcemy mieć problemów, bo ich nie szukamy. Przyszliśmy tu i była fajna atmosfera, więc wyjdziemy i niech też taka zostanie. Rzeczywiście z tą nową serwerownia może przegielismy, bo chcąc niechcąc jakichś graczy wam zabierzemy. Nasz błąd. Trzymajcie się!

Panowie jestem za tym co wy dziękuje wszystkim gracza za wspólne chwile śmiechy i grę lecz też jestem zmuszony zrezygnować ze względu na czas jakiego nie posiadam za bardzo
Bardzo chciałbym podziękować za pomoc: @jcob.ツ @TSJB @BiZi @iRy to były świetne chwile świetna gra.
I mam nadzieje ze gdzieś jeszcze razem zagramy
PS.Czekam na wasz serwer na pewno go odwiedzę

To jak już idziesz to dasz mi tego ub? 😂😉

• 25
    Wyświetlenia