Propozycja

Propozycje żeby dodać do regulaminu:

Witam, Bigflesh miał taki pomysł żeby bany przedłużac ponieważ jak o 22:00 dasz komus bana w wekeend to gracz może bedzie jeszcze grał do tej 00:00 to może potem wbijc na serwer i ta kara byłaby bezsensowna bo gracz mógł iść na inną gre, a takto jak byśmy od 22:00 dawali graczowi bana dłuższego naprzykład o 12h to do 10:00 nastepnego dnia by nie mógł zagrać lub też dać wyrok x4 jesli ban za niedostosowanie się do zabawy trwa 1h to ban byłby przedłużony o 4 godziny. Powiedzmy że Brak mutacji byłby do maksymalnie 12h. A po 22:00 obraza minimalnie trwała by 8godzin do 7dni, bo jak adminów nie ma to dużo ludzi się wyzywa lub też niektórzy nie stosują sie do regulaminu.

Dzięki Bigflesh za pomysł.

Pozdrawiam.

ostatnio edytowany przez Delder

Ta +1 . Tylko bardziej chodziło mi o to że gracze w nocy graja na totalnej wyjebce i maja wyjebane w regulamin dostanie bana na 2h pójdzie spać a rano dalej bedzie napierdalał więc taka kara sensu by nie miala by mu tylko doliczala ilosc banow.

Daj mi 2 powody dlaczego to jest bez sensu jeśli gracz dostanie bana wieczorem a potem wbije w nocy jak administracja śpi i gra z innymi graczami to może robić co chcę.