Double jump

Siema! Wraz z graczami doszliśmy do wnisoku żę chyba lepiej by było aby vipy miały double jumpa lecz tylko 1 raz na runde. Było to by napewno ułatwienie dla normalnych graczy i w pewnym stopniu skończyłoby się narzekanie na vipów.

Jestem za
Ułatwienie dla graczy bez vipa ktorzy ciagle narzekaja na doublejumpy 😛

jestem na nie, ponieważ wtedy nie opłaca się kupić vip'a i mniej było by ich na serwerze a wiąże się z tym, że master będzie miał marne korzyści z serwera .

@Daniooo vip ma już dość przywilejów a to nie zabierze całego double jumpa tylko zmniejszy jego ilość użycia.
Dam prosty przykład, który zawsze denerwuje graczy, a mianowicie ct w pałacu za pomocą vipa jest o 3 sekundy szybciej niż tt co w normalnym przypadku jest niemożliwe. Wiem że do użycia tego jest potrzebny 1 double jump, lecz wtedy można wykorzystać i potem grać już jak normalny gracz.

Moszak ale popatrz na to z innej perspektywy jeśli duble jump sie zmiejszy to po co będzie spadochron 😄

Nie ma co się oszukiwać, większość osób kupuje vipa właśnie dla podwójnego skoku. To tak jakby usunąć mniejszą grawitację dla vipów na deathrunach.

@Master
Nie chodzi o usunięcie...
Chodzi o zmniejszenie ilości użyć na rundę np. do 3 razy na rundę

TSJB to i tak nie ma znaczenia bo wtedy i tak będzie mniej vip i wtedy mnie będzie sie serwer kręcił

ostatnio edytowany przez Daniooo

imo niech zostanie, aż tak bardzo to nie przeszkadza tylko czasem denerwuje

@Master niby ta ale i tak popatrz na to co ma ten vip na only mirage a co ma na deathrun.
Tutaj mamy +5hp, double jump, spadochron, kevlar+hełm na początku każdej rundy oraz wszystkie granaty i te wszystkie skiny itp. ale to nie ważne.
A na deathrunach mają vipmenu do wyboru 1 rzeczy na rundę oraz skiny itp.

zmienial głos na neutral :))