Wiktor i crate to prawda wyzywalem go a on mnie ale potem jeszcze na tej samej mapie go przepraszalem i CB Wiktor bo mówiłem że w robocie mnie zdenerwowali i w domu z resztą przecież wiecie że ja se raz przeklne dla śmiechu a potem mówię coś typu sry, no offens czy po prostu że to dla śmiechu.
Fenix nadużywanie mikro, ja bym powiedział co naduzywasz ale nie będę za przeproszeniem chujem

ostatnio edytowany przez Stypek

@ryxu i @Fay podaliscie takie minusy malo znaczące myślę z wyjątkiem wyzywania ale to juz wyjasnilem a na forum przyznaję ze nie siedze dość dużo ale na serwie dość długo siedze i jakoś rzadko kiedy słyszę żeby ktoś narzekał że mówię dość dużo, może dlatego że zazwyczaj siedze w CT i jestem wardenem bo nie ma chętnych.
Za wyzwanie bana jaszcze też nie dostałem i skargi też żadnej nie było na mój temat nie widzę żeby ktoś się skarżył.
@PHO3NIX @xWiktoRx +doświadczenia?
jakoś mutów! Ie dostawałem za wyzywa nie może 1 czy 2

Na tak:
+aktywność
+wiek
+zna regulamin
+spoko jest
+mikrofon dobry
+staż
-czasami wyzwie

Sry że co chwilę coś dopisuję to dlatego że nawet nie mogę usuwać starych postów 😟
@ryxu nwm kto ci naopowiadał że wyzywam jak nie widzieliśmy się z półtorej miesiąca na serwerze 👀 a grać zacząłem z 2 miesiące temu i patrząc na gametracker to nie wchodziłeś na serwer z miesiąc czasu więc nwm czemu się udzielasz

Moderator JailBreak

To czy wyzwałeś dla żartu czy dlatego że byłeś zdenerwowany nic nie zmienia jedyne co cie usprawiedliwia to to że go potem przeprosiłeś ale wydaje mi się że takie wyzwiska "przyszły" admin powinien zostawić dla siebie

@stypek co ty kuźwa sprawdzasz na gametrackerze skoro ja mam inne nicki?

@ryxu wydawało mi się że masz tylko ryxu i Lemon z tego co widac tez na steam, mozesz podać jakie masz to tez mozna zobaczyc to chyba zaden problem i napisąłem że wogole cb nie słyszałem na serwie z półtorej miesiąca może z 2 razy
@xWiktoRx wiem że to nic nie zmienia ale też sam wiesz że przez większość czasu to z tobą i fenixem se cisnę beke xd zazwyczaj do normalnych graczy nic nie mam.

@stypek ryxu i lemon to mój kolega, który właśnie ma nick lemon XD

@ryxu okey to nie było tematu xd

Na tak
+wiek
+staż
+mutacja
+aktywny

• 19
    Wyświetlenia