Usunięcie muzyki adminowskiej

Hejka naklejka.
Z tej strony Karolek i wychodzę z propozycja usunięcia muzyki „na wejście” adminów.
Nie, nie wyłącze jej sobie w settings bo chodzi mi o to żeby inni gracze nie wiedzieli ze admin wbija.
Ktoś mi pisze na pw skargę ja wbijam na serwer i nagle cisza, wszyscy spokojni a ja nie mam zamiaru oglądać codziennie po 20 Demek tylko dlatego ze jest jakaś muzyka która uświadamia gracza ze właśnie wchodzi admin.

Jestem za , na wszystkie serwera się przyda
Ale możesz to ustawić żeby tego nie było jak wpisujesz !muzyka a potem 7 żeby wyjść i tak są powiadomienia głosowe vip'a , admina .

Tak że za muzyka tylko przeszkadza raz zagralem na deathrunie ludzie się wyzywają aż nagle admina wbija i cisza jak na cmentarzu.

ostatnio edytowany przez Stypek

Na nie
-to chyba dobrze ze gracze sie wyciszaja jak admin wbija
-gracz ktory sie żali moze napisac skarge w tedy zajmie sie tym banteam.

Za na wszystkie serwery ale jeszcze komunikat na czacie, lub sprobowac zrobic jak w cs 1.6 ze wbijasz przez consolke i odrazu cie wywala do hida.
@вιgғlєѕн Wiesz ze 3/4 serwera nie chce robic skarg bo potem jak dostana unbana/unmuta/ungaga ten gracz bedzie go wyzywal, lub poprostu mowil ze jest konfidentem.

https://www.gametracker.com/player/вιgғlєѕн%23meee/185.7.105.82:27030/
dla Ciebie bigflesh to chyba bez różnicy z taką aktywnością.
No nie dobrze, to tak jakbyś w domu miał patologie, przyjechała ciocia i nagle jesteście kochającą się rodzinką XD

@Delder dlatego jak najszybciej trzeba dodac bota na inne serwery nawet jezli to jego beta testy.

ostatnio edytowany przez вιgғlєѕн

No ale ten bot imo duzo nie zrobi bo ludzie go nie beda uzywali.

Propozycja zaakceptowana
Temat zamknięty