CS:GO-brak odpowiedzi #BAG

0

Ostatnio coraz częściej spotykam się z błędem CS:GO. Jest on dość nietypowy. Polega on na totalnym, nieodwracalnym zamrożeniu ekranu (BRAKU ODPOWIEDZI). Pojawia się on jedynie raz po uruchomieniu komputera. Nie jest on zależny, ani od żadnych aplikacji pracujących w tle, ani od aktualności moich sterowników. Jeżeli mieliście podobny problem, lub wiecie jak go rozwiązać, poprosiłbym o pomoc 🙂
Z góry Dziękuje!
Fro3r ❤

0

Większosć osób tak ma. Jak mapa się kończy to wyjdź z serwera i wejdź na nową mapę lub gdy ładuje się nowa mapa to w konsoli wpisz retry to też Ci nie wywali. Myslę że pomogłem

0

Nie jest to problem z HOSTEM tylko z cs. Występuje on np. podczas mm.

0

To przez panorame jest.

0

^^ To jest ten powód

0

@Delder @BananekMagic miałem ten błąd jeszcze przed panoramą. Więc ona nie jest przyczyną 😞

0

Jednak jest poniewaz, byly na redditcie posty o tym wlasnie, i byl sposob zeby naprawic ale juz nie dziala.

0

Wobec tego, jest możliwość usunięcia problemu?

0

Reinstall CS? Lub może sprawdź spójnośc plików

0

Reinstall i spojnosc nie pomaga byly takie sposoby ale nie pamietam ich XD po za tym juz nie dzialaja

0

Też tak mam czasami po pierwszej mapie mnie wywala do pulpitu (przy ładowaniu drugiej) i nie wiem czy można to jakoś naprawić ale myślę że nie bo to dla mnie mało irytujące, uruchomię ponownie cs i problem znika 😉

Zaloguj się, aby odpowiedzieć