Zmiana regulaminu - Ważny komunikat!

Witam!

Jak pewnie zauważyliście ostatnimi czasy panuje straszny nieład na forum. Niestety nie mam tyle czasu i nawet chęci zajmowania się tym wszystkim. Dlatego muszą zostać podjęte pewne kroki w celu polepszenia sytuacji.

Nowe zasady

• Pod skargami / prośbami o unbana mogą wypowiadać się jedynie świadkowie oraz ban team. Osoby niezwiązane z sprawą zostaną zbanowane na okres 14 dni.
  • Każdy post niezwiązany z tematem = ban na 14 dni.
  • Rozpoczęcie bezsensownej kłótni = ban na 14 dni.
  • Zwracanie uwagi pod podaniami itp. = ban 14 dni.

Chciałbym również przypomnieć o funkcji zgłaszania postów. Administracja dostaje powiadomienia oraz szczegółowe informacje odnośnie zgłoszenia. Dlatego jeśli ktoś łamie regulamin proszę zgłaszać takie osoby.
0_1547758709560_SHU_yjjrlar.png

0_1547758711679_SHU_077PX4D.png

Blokady odpowiednio wydłużają się dwukrotnie przy powtórzeniu wykroczenia. Np. ktoś został zbanowany za rozpoczęcie kłótni i dostaje kolejny raz tym razem na 28 dni, później na 56 dni itd. Zmiany wchodzą w życie od teraz.

Jak ten Master ma chyba 200 iq jakieś. @Sowa-Boosting @Frostyliusz good luck

to milego za 14 dni sie widzimy

Cały czas zgłaszam, ale to nie zawsze jest rozpatrywane w odpowiednim tempie.

@iwabe Tak jak napisałem, nie mam zbytnio czasu w tygodniu. Mam nadzieję, że wybór dodatkowego moderatora pomoże.

Nareszcie może system banów na forum ruszy 😛

@BananekMagic to moj tekst c;
Nowy rok nowe cswild

@Master
A admin/moderator danej kategorii pod skargą nie może się wypowiedzieć .
Czyli chodzi mi o to jak ktoś napisze skargę na DeathRun4 to ja już wypowiedzieć się nie mogę ?