Skarga na gracza A J A X

0

@Ezi co ma za znaczenie to jakie są twoje ulubione bronie, czy jaki masz monitor? Chodzi o to, że latasz na wh i ja póki jeszcze grałem na OM też to widziałem, ale wtedy uznałem że nie będę robił dramy bo może jesteś dobry. To już 3 bądź 4 skarga na ciebie.
A i jeśli myślisz że pisząc to ostatnie zdanie coś ci da to się mylisz.

0

A ja powiem tylko tyle że nie lubie kolesiostwa, a jakie tutaj się tworzą spiski to jest po prostu parodia.
Zrobcie sobie grupke #JAIL_AJAX i kurwa zbierzcie tą bandę która będzie tylko wyszukawała akcji bo typek jest od nich lepszy. Poziom skillowy jak i intelektualny tutaj lezy. Nie uwazam sie za gracza super skillowego, poniewaz mialem dluga przerwe, zmiane sprzetu itp, ale patrzac na poziom tego serwera to daje duzo do zyczenia. Wiec reasumujac sadze ze takie zbiorowe skargi kumpelek aby pozbyc sie lepszego gracza tez powinny zostac jakos ukarane.

A komentarze w moja stronę które lecą jak mnie nie ma na serwerze też zacznę wyłapywać i stosownie banować.
Chcecie rzeźni, nie ma problemu.

#FREE_AJAX

0

@ALP1N3 Według mnie Twój komentarz jest zbędny i pokazujesz w nim niski poziom. A co do sprawy AJAXA może być turbo dobrym graczem, albo używać tych wspomagaczy. Sytuacja jest według mnie ciężka do oceny, ale jeśli to nie jest już pierwsza skarga to może być coś na rzeczy.

0

@alp1n3 Ale o co Ci chodzi? Nie dawali za wygraną a skoro tyle skarg powstało to jednak było coś na rzeczy i zobacz większość miała rację co do jego cheatów a Ty teraz na nich najeżdżasz. Bez sens

0

@ALP1N3 każdy wie ze AJAX to twój bardzo dobry znajomy, ale ciągłe bronienie go nic ci nie da tym razem są solidne dowody na to. Demko oglądał praktycznie KAŻDY, i nie ma tak że połowa mówi ze czysty a połowa ze odpalony lata, na serwerze tylko ty go bronisz i tu sie powtórze to twój dobry kolega więc no. (do ciebie osobiście nic nie mam dobrze o tym wiesz)

0

Niemożliwe jest zeby tyle razy udalo mu sie trafic kogos przez smołka. W spowolnionym tempie widać przeskok.

0

@ezi napisał w Skarga na gracza A J A X:

Powiem tyle, co do wczoraj za moje tajmingi co do skanów sam bym sobie dał bana. Bo było to dziwne nawet i dla mnie że wychylam się strzelam w smok'a i zabijam.
Jakbyś sam sobie dał bana to nie widzę przeszkód. Proste.

0

Mam lepszy pomysł dajcie mi po prostu bana i tyle bo robi się wielka gówno burza ja wiem swoje wy wiecie swoje i tyle wystarczy 🙂

0

czemu nie wejdziesz na serwer? tak to cały czas grasz...

0

@ezi Na własne życzenie.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć