Proszę, o usunięcie mapy ba_jail_MinecraftParty_v4-2 z powodu, iż jest wybierana tylko i wyłącznie przez słowo "Minecraft" w nazwie mapy.
Owa mapa jest skrótem innej co oznacza, że jest na niej 1/5 tego co na rozszerzonej wersji.
Wszystkie zabawy na mapie -> (zbugowana piłka, dyskoteka z 4 piosenkami, ruletka i kolorki). Jest to zdecydowanie za mało rozbudowana mapa, strasznie nudna i zarazem irytująca gdy wiesz, że jak tylko pojawi się w vote na następną mape wiesz, że zostanie wybrana przez nazwę.

Ban Team Moderator JailBreak

Jestem na Nie.
No i co z tego, że jest wybierana, dlatego że jest fraza "minecraft" ?
Jak ludzie chcą tej mapy to chyba logiczne, że na nią zagłosują?
Może zamiast narzekać na mapy, ct mogłoby wykazać się kreatywnością?
(nie mówię, że nie są kreatywni podałem tylko przykład)

ostatnio edytowany przez minD

@Iwabe to co piszesz ma sens, lecz nie działa w praktyce.
Prawda jest taka, że na serwerze dużo jest graczy którzy nie przekroczyli 13/14 roku życia, co za tym idzie wybierają tą mapę NIE z powodu atrakcji a z powodu nazwy mapy.
Podam przykład-> Gdy w vote na następną mape są mapy typu (Moon, clouds) ludzie przekonują innych iż ta mapa jest dobrze urozmaicona oraz posiada dużo atrakcji. Gdy takich map nie ma, nikt nic nie mówi a zatem wybór zostaje w 100% gracza (patrz 2 zdanie posta) więc wybierają tą mape.
Oczywiście powód może być taki, że po prostu lubią minecraft ale nie znają tej mapy więc nie wiedzą, że na tej mapie atrakcją "użytkową" są tylko i wyłącznie "kolorki".

Co za tym idzie? Ludzie, którzy znają dobrze tego Jail Break'a wiedzą, że mało jest osób, które na prawdę umieją przez 30 minut prowadzić kreatywnie mając na mapie dostępne tylko kolorki. Więc zazwyczaj jest to osoba bez mutacji/lub z, która przynudza przez całe 30 minut a tym samym ludzie zwyczajnie wychodzą z serwera <-- Grałem tą mape kilku krotnie i w 90% przypadkach jest po prostu nudno i ct zabijają TT na lini grając w ostatnią reakcje.
@edit Dodam tylko ze na serwerze jest już zainstalowana ta sama mapa tylko powiększona, która jest bardzo fajna.

ostatnio edytowany przez Haqu
Moderator JailBreak

Za często spotykam się z sytuacją gdy ludzie nie znają map więc wybierają ta która ma ciekawą nazwę, lecz wszyscy wiemy że jak mapa ma fajną nazwę to nie znaczy się jest fajna. A ta mapa jest nadzwyczaj słaba.

• 8
    Wyświetlenia