Moderator Deathrun 4

Gracz powinien zostać ukarany, jednakże nie mam wystarczających uprawnien do banowania gracza poza serwerem a nie będę go ganiał i szukał 🙂 Więc jeżeli to czytasz @MAUI to Take według mnie powinien dostać 7 daysa

Przepraszam , żarty żartami ale trochę przesadziłem , każdemu wymcknie się złe słowo w złym dniu , przepraszam tego kogo obraziłem .
Obiecuje że więcej się to nie postąpi , zbyt mnie poniosło , przepraszam jeśli kogoś obraziłem , zwykle wyzywam się z kolegami dla żartów , podejrzewam , że na tym demku też wyzywałem się z kolegą ,
Proszę o najniższy wymiar kary , dziękuję

To jak sie wyzywasz z kolega to na discordzie, tsie a nie serwerze, i nie kazdemu sie wymcknie zle slowo w zlym dniu 🙂

Ten serwer naprawdę dla mnie dużo znaczy , delder jeśli się uraziłem to przepraszam , ale niestety mnie poniosło
Proszę o wymierzenie 6h lub 12h

ostatnio edytowany przez TakeThisHand
Moderator Deathrun 4

Dobra "więcej nie nastąpi" następny perm w takim razie jeżeli tak obiecujesz

Jeżeli na tym demku wyzywalem gracza [email protected] to tylko i wyłącznie dla żartów ,jeżeli kogoś uraziłem swoimi słowami bardzo przepraszam ,
Proszę o nadanie kilku godzin bana , następnym razem jak zdarzy się taka sytuacja to ban miesiąc , dziękuję

Moderator JailBreak Moderator Deathrun 4

Wiec stego co tu widze gracz take wyzywał wiec ban . Nie ma czego takiego jak obaraz w żarcie . Jest to internet wiec kazdy mysli ze moze wyzwać .

Opiekun Deathrun 4

Gracz został ukarany blokadą komunikacji na 7dni, następny ban perm mut.

Temat zamknięty

• 13
    Wyświetlenia