Twój nick: EMSIA KOZAK
Godzina i data zdarzenia:11:45 08/02/2019
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Paradise, MissKlick
Link do profilu steam oskarżonego:
https://steamcommunity.com/id/MissKlick/
https://steamcommunity.com/profiles/76561198406779425/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Admini po śmierci dają sobie info z xraya....
Dowody: (screeny, demko): demko
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):

Rozumiem, że mogą kogoś ponieść emocje, ale posiadając już 2 ważne funkcje na serwerowni, nie powinno tak być. Radze Ci powstrzymać emocję @Paradise 😉
0_1549628378956_Bez nazwy-3.jpg
0_1549628384972_Bez nazwy-2.jpg
Pozdrawiam..

ostatnio edytowany przez BlackFord
Moderator Only Awp Moderator Only Mirage

emocje emocjami troszkę bardzo mnie poniosło ban na ts złą wartość dałem miały być min. a co do info to daj mi dowody czarno na białym że podawaliśmy info z @MissKlick

ostatnio edytowany przez Paradise

Jak chcesz to można jeszcze stwierdzić, że jeden z was ma wh, ale jak wolisz 🙂 Demka jeszcze nie ma, więc poczekamy. Z chęcią Ci rozpisze jak się pojawi.

ostatnio edytowany przez BlackFord

dobra tylko nwm gdzie ty na tym demku znajdziesz że mówiłem info
EDIT 1: mówiliśmy*

ostatnio edytowany przez Paradise

7:40 ~ MissKlick z nagłego przyrostu wiedzy o mapie postanawia picknac gracza, który idzie na shifcie z pompą.. niestety nie udaje mu się zabić.
13:10 ~ Wchodzisz do pałaców na shifcie po czym idealnie w lewym rogu pałaców sprawdzasz pozycje. Baitujesz go na łokieć wracasz się na drewno, tamten ucieka do wyjścia z pałaców gdzie czeka już ct.
24:25 ~ Najbardziej obv akcja.. idziesz od kuchni na ct po czym z automatu kiedy jestes na podeście wracasz się do okna gdzie jest twój team8. Boostuje cie on do drabinkowego po czym rzucasz nade'a (dziwnym trafem dostałem dmg), skaczesz z okna na mida, dajesz molo i pedzisz na shorta aby mnie zabić.

Wypisałem tylko akcje MissKlicka.

nom demko ucieka złożyłeś na mnie skargę i nie widzę żadnych dowodów na mnie 🙂

Rozpisałem ci demko gdzie ewidentnie widać, że po twojej śmierci MissKlick więcej wie..

Właściciel

Oglądnąłem wszystkie akcje, które rozpisał @BlackFord i według mnie było one całkowicie normalne.

Zapraszam do obejrzenia demka przez innych http://545299.node84.pukawka.pl/dem-de_mirage-1549621281-1549623136.zip.

Jakby link wygasł, demko mam pobrane, więc nie będzie problemu.

@BlackFord a co ma moja śmierć do tego czy @MissKlick wie więcej czy mniej składasz na mnie skargę to proszę o dowody które wskażą że podawałem info

Moderator Deathrun

Oczekujesz od niego nagrania rozmowy z tsa albo Discorda? Przeciez info można podawać nie tylko przez grę

ale złożył na mnie skargę więc oczekuje jakieś dowody na mnie jeżeli takich nie posiada to po co składa?

Moderator Deathrun

Podał ci minuty z demka które według niego temu dowodzą, co ci więcej napisać

Ban Team Moderator Only Awp Moderator Only Mirage

Wszystkie rozpisane akcje przez @BlackFord były w pełni normalne

Skarga odrzucona
Temat zamknięty

• 19
    Wyświetlenia