Twój nick:Haqu
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198159445781/
Data:08.02.2019
Serwer:Jail Break
Opis sytuacji:Jest mi bardzo przykro, ponieważ obraziłem samego siebie nielegalnym skrótem, postanawiam poprawę i więcej tego nie zrobie 😞 xD prosze o ub lub skrócenie bana z ponad miesiąca xD 😘

Moderator Deathrun 3

jh to juz taki mem jailbreakowy
jestem za

Na nie
ostatnio przesadza i to ostro, zwyzywał typka od jebanych imbecyli i idiotów ponieważ jego sojusznik zrobił coś źle w zabawie drużynowej
moim zdaniem należy się mu to 🙂 jeszcze za powiedzenie że mi pierdoli matke ostatnim razem gdy dostał bana na tydzień

Ten post został usunięty!

@Haqu to jest akurat prawda, jak dostales degrada i wbijasz sobie na serwer na graczu to obrazasz wszystkich co cokolwiek zle zrobia :v

Panowie, nie chce mi się wam tego pisać, ale to nie ma nic wspólnego z tym banem, więc uspokójcie swoje emocję xDD ban był dla beki

Witam wszystkich zgromadzonych . Wedlug mnie gracz ,,Haqu'' w strone ktorego kiedys uzywano skrotow JH zeby go sponiewierac jak ladacznice zrobil z tego MEMA z czym np. taki Diss stream nie potrafil sobie dlugo poradzic i moim zdaniem bany za JH i inne skroty sa BEZSENSU. Moim zdaniem Haqu pokazal ze nie chce byc owieczka i byc broniony specjalnym punktem w regulaminie. Haqu nie tylko pokazal w cudowny sposob ze potrzeba zmian,ale i ze trzeba miec do siebie dystans.

Streszczajac jestem oczywiscie za ub.

I za usunieciem punktu z JH.

Prosze o wyrazanie opiniii.

Chuck

Ten post został usunięty!
Ban Team Moderator JailBreak

To, że napisałeś ten skrót na "siebie" nie zwalnia cię z odpowiedzialności, którą możesz ponieść za popełniony czyn, bo też jesteś graczem i wchodząc na serwer akceptujesz regulamin, to znaczy, że możemy cię za to zbanować. Ban to nie jest coś, co się daje dla "żartu" bo owa funkcja jest po to żeby zaprowadzić porządek i tym samym ukarać gracza, który łamał regulamin, ten podpunkt nie znalazł się tam bez powodu i ty dobrze o tym wiesz, jeżelibym był na twoim miejscu najpierw napisałbym propozycje żeby usunąć ten podpunkt z regulaminu a później odwołanie. To nie jest pierwszy raz, kiedy łamiesz regulamin a przeinaczanie tego w żart nie jest rozwiązaniem.

Ban Team Moderator JailBreak

Skracam bana o połowę, bo to jest twój pierwszy raz, kiedy napisałeś ten skrót i złamałeś regulamin w ten sposób.

Temat zamknięty

• 13
    Wyświetlenia