Dr 1 UnBana

0

Twój nick: HimeHime
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198357271025/
Data: 09.02.2019
Serwer: Dr1
Opis sytuacji: Oczywiście przyznaje się do popełnionych przeze mnie czynów czyli rzucanie do ct i na zmiane do tt lecz już dostałem bana za to od adminów: Pingwin a że fredzio powiedział że to za mało dostałem dodatkowo na 1 dzień po dniu wbiłem na serwer i nie rzucałem kosą w żadnego typa bo wiedziałem że jak raz to zarobiłem to dostane dłuższego bana więc nic nie robiłem . Dziś wchodze na cs'a a tu naglę patrzę ban od Mastera na 2 dni za skarge za którą już dostałem swoją kare.
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Chciałbym o unbana bo odpowiedziałem za swoja głupotę więc proszę o UB 🙂

0

A to nie jest tak ze ty powiedziales "skoro ban na kilka godzin to moge tak caly czas robic" wiec dobrze ze dostales jak najdluzsza kare, na nie po tym co powiedzial.

0

Widocznie kara była za mała, po za tym nie widzę sensu składania takiej prośby bo jedyne osoby które mogą coś zrobić to @pukawka i @Master. Opiekun był online na forum miesiąc temu, a master chyba sam podjął taką decyzję więc trzeba się z tym pogodzić i myśleć zawczasu.

0

@fredzio1337 napisał w Dr 1 UnBana:

Widocznie kara była za mała, po za tym nie widzę sensu składania takiej prośby bo jedyne osoby które mogą coś zrobić to @pukawka i @Master. Opiekun był online na forum miesiąc temu, a master chyba sam podjął taką decyzję więc trzeba się z tym pogodzić i myśleć zawczasu.
Lub nie wiedział o wcześniejszych Banach z strony twojej

0

Fredzio napisał w skardze ze przedluza bana na 1 dzień więc jak mogl nie wiedziec

0

Ban został przedłużony, ponieważ admin @pingwin428 nie wiedział o tym, że skargi na forum traktowane są surowiej.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć