Twój nick: HimeHime
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198357271025/
Data: 09.02.2019
Serwer: Dr1
Opis sytuacji: Oczywiście przyznaje się do popełnionych przeze mnie czynów czyli rzucanie do ct i na zmiane do tt lecz już dostałem bana za to od adminów: Pingwin a że fredzio powiedział że to za mało dostałem dodatkowo na 1 dzień po dniu wbiłem na serwer i nie rzucałem kosą w żadnego typa bo wiedziałem że jak raz to zarobiłem to dostane dłuższego bana więc nic nie robiłem . Dziś wchodze na cs'a a tu naglę patrzę ban od Mastera na 2 dni za skarge za którą już dostałem swoją kare.
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Chciałbym o unbana bo odpowiedziałem za swoja głupotę więc proszę o UB 🙂

A to nie jest tak ze ty powiedziales "skoro ban na kilka godzin to moge tak caly czas robic" wiec dobrze ze dostales jak najdluzsza kare, na nie po tym co powiedzial.

Moderator Deathrun

Widocznie kara była za mała, po za tym nie widzę sensu składania takiej prośby bo jedyne osoby które mogą coś zrobić to @pukawka i @Master. Opiekun był online na forum miesiąc temu, a master chyba sam podjął taką decyzję więc trzeba się z tym pogodzić i myśleć zawczasu.

@fredzio1337 napisał w Dr 1 UnBana:

Widocznie kara była za mała, po za tym nie widzę sensu składania takiej prośby bo jedyne osoby które mogą coś zrobić to @pukawka i @Master. Opiekun był online na forum miesiąc temu, a master chyba sam podjął taką decyzję więc trzeba się z tym pogodzić i myśleć zawczasu.
Lub nie wiedział o wcześniejszych Banach z strony twojej

Fredzio napisał w skardze ze przedluza bana na 1 dzień więc jak mogl nie wiedziec

Właściciel

Ban został przedłużony, ponieważ admin @pingwin428 nie wiedział o tym, że skargi na forum traktowane są surowiej.

Temat zamknięty

• 6
    Wyświetlenia