Punkty do postaci DR1

0

Witam,
Przyszedłem z wielką prośbą o zmniejszenie zdobywanych punktów za przechodzenie mapy w sklepie lub zwiększenie punktów za przejście mapy
ponieważ najdroższą postacią jest goku 50000 punktów jest nie możliwy do wbicia jak wbicie 4000 punktów jest bardzo wymagające i trudne (2 osoby mają)
Mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moją propozycje.

0

Jeszcze rangi na czat tez maja kosmiczne progi punktowe, ZA

0

Za

0

ja grałem od startu serwera dzień w dzień i przechodziłem mapy na wszystkich stylach jako pierwszy uzbierałem te 4000pkt i potwierdzam, zajęło mi to dobry miesiąc jak nie dwa.

0

Tez można to rozwiazac w taki sposób ze trzeba dodać wreszcie mapy z innych drow.....

0

Od razu też można zresetować wr bo większość osób z top 20 nie gra

0

O tak to by był świetny pomysł moim zdaniem. żeby usunąć wszystkie wr z DR1. Pewnie działałoby to też w taki sposób że na nowo można by było wbijać punkty za te mapy i zdecydowanie by to trochę pomogło. Mam na myśli to, że punkty które się już zdobyło zostały, ale ponadto na nowo można by było zdobywać punkty za nowe Wr. Chyba rozumiecie mój tok myślenia. Pozdrawiam!

0

Reset WR nie potrzebny jeszcze, jakoś na wakacje powinien być jak już

0

Fredzio mowil że będzie to na nowej edycji za 2/3 miesiące poprawione także nie masz po co refac

Święte słowa ~fredzio1337

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć