1.Nick: Cemston
2.Imię: Kacper
3.Wiek: 15 Lat (2003)
4.Staż na serwerze: 4603 Minut = 76,7 Godzin
5.Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/cemston/
6.Dlaczego chcesz zostać adminem na serwerze: (Prócz Pingwina który stara się wchodzić na serwer jak najczęściej) Jest mały zasób adminów online. Co skutkuje dużym chaosem na serwerze. Przykłady? Czemu nie. Częste opuszczanie serwera ze względu na bycie po stronie TT (owczywiście tacy gracze wracją po kilku sekundach na serwer), obelgi/wyzwiska/kłócenie się graczy pomiędzy sobą, bycie AFK (czasami spawn nie zabija albo taka osoba stwierdzi, że pójdzie AFK w połowie mapy i kolejne 3 minuty trzeba czekać aż runda się zakończy), częste bugowanie mapy. Mam tu bardziej na myśli przykład z mapy "dr_atomic", gracze ze strony TT zmieniają styl na Niską Grawitację i z łatwością dosięgają broni które są przygotowane na OLDA po czym przez szyby zaczynają strzelać do CT zabijając ich. To jest sedno sprawy dlaczego chciałbym zostać moderatorem/administratorem.
7.Doświadczenie: Znajomość wszystkich komend (kiedyś byłem adminem na innym serwerze)
8.Forma zapłaty: SMS/PSC/PRZELEW
9.Kontakt: Steam/Facebook

Prócz tego wszystkie wymagania na moderatora są przeze mnie spełnione:

1. 30 Godzin przegranych na serwie (+)
  2. Mikrofon (+)
  3. Wiek (+)
  4. Aktywny udział w życiu forum (+/-) (Z pewnością zmieniłby się wraz z awansowaniem na Moderatora)
  5. Znajomość podstawowych komend "SM" (+)
  6. Posiadanie konta na forum minimum 7 dni (+) (Na forum jestem już od 11 Listopada 2017)
    Mam nadzieję, że dopracowałem podanie wystarczająco dobrze dzięki czemu zagłosujecie na TAK! 😀 😂
Ban Team Moderator Multi-Arena Moderator Deathrun

na duże TAK

• miły
  • znajomość komend
  • brak aktywnej administarcji narazie to ja i fredzio grają

Osobiście na TAK

• duża aktywność na serwerze co skutkowało by mniejszym (jak opisał powyżej) chaosem, który ma częste miejsce na serwerze;
  • zdecydowanie znajomość komend;
  • wiek;
  • mikrofon, który jest na poziomie wystarczająco dobrym do zrozumienia, bez szumów i pierdów;
  • no i wydaje mi się, że sam charakter Cemstona jest dobry. Mam na myśli, że normalnie tłumaczy komuś coś czego nie rozumie np. ktoś pyta jak wyłączyć muzykę pod koniec rundy nie odpowiada: "Może byś się sam zainteresował" tylko ze spokojem odpowiada i z równie takim samym spokojem prosi o coś innych.
    Wydaje mi się że są to przykłady potwierdzające moje zdanie.!0_1550001138679_koozak.jpg

Tak

Miły
Ogarnięty
Bardzo często na serwerze

NA TAK:
-staż
-sprawny mikrofon
-aktywny

na TAK

• dużo gra
  • zna komendy
  • admini są nam potrzebni