Twój nick:darkoluuszek
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/id/aerik9st/
Data:sporo temu juz
Serwer:dr5
Opis sytuacji:Bylem z delderm na discordzie i wyzywalismy sie dla beki poczym stwierdzil ze da mi sobie muta, myslalem ze żartował ale jednak nie i dal mi muta na 66 dni..
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga:ja tam mu nic nie zrobilem, delder taki jest i będzie.. z resztą on kazdego se baowal Xd

^^nieźle byliśmy na discordzie xd nie byliśmy + nie wyzywaliśmy się dla beki tylko ty mnie wyzywaleś. Zebrałeś O kredyty nie byłem jedyną osobą którą wyzywałeś. Na nie żeby mute został

Moderator Deathrun 3

również jestem na nie
mały toxiczek topiący się w kurteczce XD

@Delder Nie dosc ze falszywy to jeszcze przyglupiXD
@Fay spoczko :3

Przeciez screeny wstawilem na forum jak zebrales o kredyty, ub i unmuta XD

@Delder no mówie jesteś fałszywy :d bo gdy dostales admina zrobiles sie gównem totalnym a gdy nie mailes byles normalny 😛 wtedy siedzielismy na discordzie z olo jabolo itp co bylem zmutwoany i pozniej sie odmutowalem i gadalismy a ty mi dales muta na 66 dniXDD

Olo jabolo ?XDDDDDD raz z nim bylem na discordzie podczas grania w mma tylko RAZ, po drugie "jestem falszywy" ty jestem dzieciakiem ktory tiltuje sie bo nie ma kredytow a jak przegra to prosi innych, powinienes miec perma dawno temu. Zawsze wyzywales wilda nagle chcesz na niego wrocic hmm.. nawet po ub wyzywales a dalej grales XDDDD

ostatnio edytowany przez Delder
Moderator Deathrun 5

Nie pisz próśb o unmute bo @Nieznajomy ci powiedział że nie dostaniesz.

• 10
    Wyświetlenia