Propozycja!

0

Witam.
Proponuje zrestartować level klas, bo nowi gracze nie maja szans zrobić lepszej wrki bo maja 0 punktów a inni po 200+ lvl. W dodatku z resetem klas to reset wrek bo jak zrestartujecie klasy to nie da sie zrobić lepszej wrki to tez proponuje reset wrek.
Tak wiem ze ostatnio był reset wrek.

0

Za
Taki Kilerek ma 250 lvl mentosa i taki gracz który zaczyna grać nie ma jak pobić wrke

0

Na tak, ponieważ z klasami to ostatni reset był już nie wiadomo kiedy, przydał by się reset wr oraz dodanie slay zonow tam gdzie da się bugowac jak by Master nie miał nic przeciwko to ja bym się tym zajął.

0

No spoko, ale jedynie gdyby jednocześnie zresetować znowu wr, bo będą nie do pobicia

0

napisalem zeby zrestartowac wr troche szybko pisalem bo czasu nie mialem i z tele pisalem a potem moze bym zapomnial. 😉

0

Fajnie by było zresetować wr,ki tylko jeśli będzie reset lvl,i to już mi będzie brakować mojego mentosa ❤

0

Wlasnie o to chodzi ty masz 251 lvl ja 40 ty latasz jak poyebany tak szybko XD

0

Na nie ludzie wbijali te lvl miesiącami tryhardowali po kolejne punkty, a wbija gość i ma problem że ma 0 lvl a nie 200 na początku. Po to są te lvl żeby ludzie którzy poświęcili kilkaset godzin na serwerze mieli przewagę nad właśnie takimi randomami z 40 lvl.

0

Również na nie Wiktor dobrze wyjaśnił jedynie reset wr by się przydał

0

+1 Burnyliusz

0

@Frostyliusz xD? Na co ci kolejny reset wr jak dopiero co się odbył? Jeszcze @Burnyliusz nie sądzisz, że przyda się reset klas, bo taki Vex ma najwyższy lvl expiony z ziomkami w środku nocy, a nie wchodzi prawie w ogóle, jak już wchodzi to wszyscy zawsze veeex daj się zabić bo lvl trzeba wbić. Mu to wisi, a ludzie mają free lvl. Niby ludzie wbijają te lvl godzinami, ale z drugiej strony już tyle ludzi przeszło przez serwer i nie zostało z powodu wr nie do zbicia bez lvli. Bez sensu jest sytuacja gdy nowi gracze nie mają w ogóle szans, z tymi co wbijalobte levele (większość z tych z najwyższych poziomów i tak nie gra, bo jedynie gra sowa i żywy)

0

Nie wiedzialem ze był reset bo mam przerwe ale i tak reset klas nie ma sensu bo tak jak pisales np vex musail jednak ten czas poswiecic w nocy zeby nabic te lvl

0

Mikrus zapomniales o killerku, snowie ludzi po 200+ lvl XD

0

@Delder podaje tych co maja 300+

0

wszyscy co mają lvl 200+ poświęcili w sumie sporo czasu bo taki lvl sie wbija nawet z 3miechy jeżeli ktoś jest dobry to i tak pobije wr nie spotkałem się chyba jeszcze że nie mogłem zbić wr bo miałem za maly lvl wystarczy na spawnie się pokręcić i nadrobi się wysoki lvl
EDIT: I jeszce jedno w sumie to jest dobrze że vex ma taki wysoki lvl bo przynajmniej dzięki temu ludzie mają jakiś cel grając na serwie np właśnie żeby pobić ten lvl

0

@Frostyliusz a co jeżeli zrobić reset? To wtedy gracze mieliby cel pobić siebie nawzajem, a nie jakiegoś typa co raz na miesiąc wbija

0

@Mikrus jak by się zresetowało to po 1 duż osób po prostu by czas zmarnowało wbijając poprzednie lvl a po 2 osobie ktorej uda się wbic najwyższy lvl może się jej to znudzic i wtedy tez nie bedzie wbijala na serwer

0

To może wręczyć jakieś nagrody przy resecie? Aby jakoś zrekompensować ten czas?

0

restart malo da poniewaz 2 tygodnie i juz mozna miec 180 lvl np. mentosa czy innych klas aczkolwiek propsik //za

0

Wtf nie to że gościu nie grasz na klasach i wypowiadasz się pod propozycją to jeszcze gadasz jakieś totalne głupoty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć