Nick: ⚡JanNygusikowanie⚡
Imię: Patryk
Staż na serwerze: 342,87 H
Profil Steam: http://steamcommunity.com/id/mujsynioio
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? :
Chciałbym zostać adminem ponieważ na dr4 jest mało adminów którzy pilnują tego serwa , wbijają może raz na tydzien a wiem to poniewaz gram przez ostatni czas czyli około miesiąc i moze widzialem admina chyba z 5 razy . Wiem że wiekszosc osob nie bedzie chciala mnie za admina bo dostalem degrada ale prosze o wyrozumienie ze tak sie juz nie stanie i że sie zmieniłem . Wiec czekam na szczera opinie innych
i maui daj chociaz tą drugą szansę z wyrozumieniem pozdrawiam JanNygusikowanie ❤ .
➡Doświadczenie: ✔
➡Forma zapłaty składki ; PSC
➡Kontakt: steam/ts3/discord/
30 godzin przegranych na serwerze:✔
➡Mikrofon:✔
➡Mutacja:✔
➡Wiek +15:✔
➡Aktywny udział w życiu forum:✖
➡Znajomość podstawowych komend SM:✔
➡Posiadanie konta na forum minimum 7 dni:✔

Jestem na tak myślę,że każdy zasługuje na drugą szanse.

W metodzie płatności mogłeś napisać: Kredki serwerowe, myślę że z nimi nie miał byś problemu bo jesteś całkiem niezły w handlu 🙂

@bocianek a co to ma wspólnego z jego podaniem na moda. Byś napisał czy tak czy nie a nie że płatności kredytami serwerowymi.

@bravooo napisał w Podanie o admina:

Jestem na tak myślę,że każdy zasługuje na drugą szanse.

Chciałbym tylko pięknie przypomnieć że aby udzielać się w dziale rekrutacja należy mieć minimum 50 napisanych postów na forum. 🙂

"III. Rekrutacja oraz poddziały rekrutacji:

W dziale rekrutacja oraz w poddziałach rekrutacja autorzy tematu nie mogą się wypowiadać we własnych podaniach. Mogą zrobić to jedynie we własnej obronie przeciwko nieprawdziwej opinii lub inne uzasadnione sytuacje.

W dziale rekrutacja mogą wypowiadać się osoby, które mają 50 lub więcej postów na forum. Opinie użytkowników mających mniej postów zostaną usuwane."

Co do podania:

Osobiście mam NEUTRALNE zdanie

Na plus:

• Fakt, mało adminów, kilku odeszło z serwera.

Na minus:

• Zdegradowanie z rangi administratora nie było przez niewinność, nieprawdaż?
  • Zdarzyło się tobie już nieraz łamać regulamin na oczach administratorów, uważasz że to bardzo dobry przykład na administratora serwera?
  • Aktywność na forum to dość istotny aspekt moim zdaniem.

Tak i nie

• Mało adminów
    -wiele razy łamał regulamin
    -wcześniej degradowany
Opiekun Deathrun 4

Zgłoś się do mnie na steam

Temat zamknięty

• 9
    Wyświetlenia