Prośba o unbana

0

Twój nick: Michdepo
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198343163984/
Data:15.02.2019r.
Serwer:Jailbreak
Opis sytuacji: Podczas gdy kubi prowadził to ja coś powiedziałem i wtedy zaczoł nadużywać msay czy jakoś tak i cały czas wysyłał bindem mikro po mutacji lub 16+ i mu powiedziałem że mam vipa mówił że nadużywam chociaż tego nie robiłem i dał mi muta, iwabe mówił że tak średnio naduzywalem i burny mówił że musi bronić członka gangu i napisałem na czacie ty pało w żartach a on mi dał bana na 7 dni gdy chciałem z nim to wyjaśnić to nic nie odpisywał.
Wyjaśnienie Unbana: chciałbym chociaż skrucenie(skrócenie) nie wiem jak się to piszę bana do 24 godz bo ty pało w żartach gdzie sobie żartowaliśmy to 7 dni, to nie za dużo? Kubiego przeprosiłem chyba z 3 razy na pw. Jak co pisałem na telefonie więc ciężko było.

0
Ten post został usunięty!
0

Dobra, sprawa wyglądała tak kubii stara się prowadzić ty mu przeszkadzałeś i cały czas mówiłeś, dlatego dostałeś muta na 4h (według mnie też nadużywałeś). Po czym iwabe zapytał mnie co o tym sądze więc powiedziałem że bronie kubiego. W tym momencie ty napisałeś na czacie "tej pały". Więc go obraziłeś i nie ważne czy chciałeś pożartować czy mówiłeś to specjalnie. Kubii poczuł się obrażony więc dał ci bana. Według mnie można mu skrócić do 3 dni

0

Ban Skrócony do 2 dni

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć