Nick: MrCat
Imię: Tymon
Staż na serwerze: Ponad 100h
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/FrozoTv
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Chce zostać adminem ponieważ często gram na waszym serwerze, ale niestety trafiają się ludzie psujący atmosferę. Osoby które używają wspomagaczy lub osoby, które krzyczą do mikrofonu. Chciałbym zapobiec takim sytuacjom i uprzyjemnić ludziom rozgrywkę.Chce także pomóc innym adminom i zmniejszyć ich obowiązki.
Doświadczenie: Administrator na innej serverowni trybu TTT (trouble in terrorist town)
Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): PSC możliwy przelew
Kontakt: Steam, Facebook, Discord, Ts3, Blizzard, Forum

Na Tak!

• Dobrze wytłumaczone dlaczego chce zostać adminem
  • Wiele możliwości kontaktu
    No cud miód 👌😍
Grafik

Na tak
+staż
+aktywność
+Doświadczenie

Na Tak
+Staż
+Doświadczenie
+Wiek
+Mutacja

Na Tak:
+wiek
+aktywny
+pomocny
+miły
+doświadczony
+mutacja

Na nie
-Dziwnym trafem osoby którym kupiłeś vipa dają ci na tak
+aktywność

Jest on najaktywniejszą osobą na serwie jest pomocny i miły więc co ty gadasz? 🙂

ostatnio edytowany przez cr4zy33

@Koalka Jakos dwie osoby ktorym nie kupil vipa dali mu na tak, ja i bananek ja kupilem banankowi i sobie 😜

@cr4zy33 To nie zmienia faktu, że jest za młody i nie ma mutacji.
@Delder 20 vipów kupionych w okresie max tygodnia przed złożeniem podania. Hmmm to nie brzmi wcale podejrzanie prawda?

[email protected] jedyną osobą która dostała vip jest @Crazy. Reszta czyli @Delder @BananekMagic @Cemston @pingwin428 go nie otrzymali.
2.Mój wiek spełnia wymagania, więc nie widzę powodu dlaczego miał by być on zły.
3.Mojego głosu nie zmienisz jest on moim ostatecznym (potwierdziła to wizyta u lekarza specjalisty)
+Zmiana wymagań przez Partycję nie ma prawa mnie dyskfalifikować, ponieważ gdy pisałem swoje podanie, wymagania były inne. (Więc proszę o uczciwy wynik)

1. Kupowanie vip nic nie znaczy, 4zł. Robiłem to z własnej woli, nie myśląc o tym że jest to problem. Ani w przyszłości korzyść 😉
  2. Mogę pomóc Ci w liczeniu, ponieważ 20 jest liczbą absurdalną.
ostatnio edytowany przez Mr.Cat
Moderator Only Awp Moderator Only Mirage

@Mr-Cat mi też przecież kupiłeś vipa
a co do podanka
na nie:
+aktywność
-mutacja mimo że byłeś u lekarza jest regulamin
-zachowanie

@Mr-Cat 0 korzyści z 20 vipów podczas tygodnia.
Twój wiek pozostawia wiele do życzenia, bo wątpię, abyś zmienił się w ciągu miesiąca, kiedy dostałeś bana za żałosne zachowanie na serwerze. Swoją drogą nawet po odczekaniu kary zaczepiałeś użytkowników i dostawałem wiele skarg na ciebie, bo wyzywasz ludzi od „śmieci”, ponieważ grają Augiem.
Dodam jeszcze,że nie było ich 10, lecz więcej, bo niektóre osoby mają wgląd do tego a wiesz mimo wszystko to,że wkleisz tylko jest jeszcze większym potwierdzeniem na to,że się nie nadajesz na moderatora z powodu fałszowania swoich dowodów.

ostatnio edytowany przez Koalka

@Koalka a jak ty na dzień przed dostaniem adma na 1v1 wyzywałeś sobie ludzi na only awp to było super cn?

@Koalka Nie używałem wyrazu ,,śmieć " do osób których nie znałem lub których mogło to urazić. Były one kierowanie do @jacubsonek, ponieważ jesteśmy znajomymi i się czasem wyzwiemy. A o graczach grających mówiłem: ,,Byli gracze Bf'a lub Cod'a"

@cr4zy33 Wyzywałem tylko ciebie, bo wyzywałeś ty inne osoby i to nie było przed dostaniem admina, lecz tutaj się przyznam. Było to jakieś 2 tygodnie po tym. Dodatkowo nie było żadnej skargi na forum ani bana,więc nie rozumiem tego komentarza w tym momencie ;).
@Mr-Cat Dziwne ,że osoby inne niż jacubsonek mi to zgłaszały ,że było to akurat po tym jak ich zabiłeś. Ale to taki przypadek prawda?

@Koala zdecyduj się czy gdy, one mnie zabijały czy gdy, ja kogoś zabijałem. +Ty też nie jesteś taki czysty jak myślisz, gracze mi pisali o tobie, może się nie skarżyli, are krytykowali twoje zachowanie.
@Paradise uważam, że jesteś zasugerowany opinią Koali, lub nakłoniony do takiej argumentacji, ponieważ jeszcze miesiąc temu pisałeś tak:
0_1550336473641_ssssfs.PNG
Od tego czasu nic nie zrobiłem ze swoim zachowaniem, więc czemu argumentem na nie jest ,,zachowanie''
+Tak kupiłem ci vipa, ale był on bezcelowy.

@Koala Mówisz wyzwiska za wyzwiska? Tak się składa, że mam demko 🙂 Napisałem do Matiego dla beki "nie lubie cię" po czym ty się rzuciłeś 🙂

• @Koala Dlaczego nie wykazałeś się wiekszą inteligencją jako administrator i nie odpuściłeś, tylko rozpocząłeś kłótnię?
    Moim zdaniem takie zachowanie ze strony administratora jest niewłaściwe 🙂
  • 24
    Wyświetlenia