Nick: SZEJDI
Godzina: 20.02.2019 godz 16 25
Mapa: nie wiem
Nick na gracza: nie wiem Burny bedzie wiedział
opis sytuacji: wbija jakis random pierwszy raz na serwer i zaczyna wyzywać bardzo nie ładnie (siema kurwy jebane) wiec mu odpowiedziałem (siema kurwo jebana zachowuj sie bo to spoko serwer i nie wyzywaj ludzi) i wiktor co na utkanej na spectatorze siedział wbił na serwa i dał mi i jemu muta. chciałbym zostać odmutowany/odbanowany. (do wiktora nic nie mam jak cos, wiem ze musiał mi dac bana wiec pisze sobie odwołanie)
#freeszejdi
swiadkowie: lager, rosek, ken, wiktor

(stanąłem w obronie serwera zeby mi kolegów z celi nie wyzywali)

Owszem była taka sytuacja wbił gracz po czym powiedział Siema kurwy jebane a SZEJDI odpowiedział Siema kurwo jebana i powiedział żeby nie wyzywał bo to nie ładnie i poprosił bym o skrucenie bana albo odmutowanie SZEJDIEGO pozdro

Moderator Deathrun Klasy

XDDD? Rozumiem, że tylko odpowiedziałeś ale naprawdę, wystarczyło powiedzieć to zdanie bez 2 słów i już byś nie miał banicji...

Wiem, ale jakos nie dam sie wyzywac przez jakiegos frajera który pierwszy raz jest na serwie i wyzywa mi kumpli
❤

jak dla mnie słusznie zostałeś ukarany za takie odzywki wystarczy se darować czasem

Ban Team Moderator JailBreak

Odwołanie sobie piszesz, jak dostajesz niesłusznego bana albo gdy nie zgadzasz się z banem, ewentualnie możesz napisać gdy ban był za długi, skoro musiał ci dać takiego, a nie innego bana to po co pisać odwołanie? To, że ktoś wyzywał twoich, kumpli to nie znaczy, że to zwalnia cię z odpowiedzialności, jaką możesz ponieść za wyzywanie. (w tym przypadku był to ban).

Prośba odrzucona

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Iwabe
  • 6
    Wyświetlenia