Propozycja

Chciałbym zaproponować usunięcie możliwości wybierania czasu mapy, ponieważ:

1. Większość społeczności serwera nie ma cierpliwości żeby grać na jednej mapie przez ponad 30 min i po pewnym czasie po prostu wychodzi,
  2. Wybieranie czasu mapy nie działa poprawnie (byłem na serwerze sam, wybrałem 15 minut i w efekcie tego wyboru czas trwania mapy zmienił się na 30 min),
  3. Na serwerze jest ponad 100 map a kiedy każda mapa jest grana przez 30 min (ostatnio większość map trwa 30 min) to w efekcie przez 24 godziny można zagrać zaledwie 48 map.

Jeżeli usunięcie możliwości wybrania czasu mapy nie jest możliwe, chciałbym poprosić o sprawdzenie czy na pewno działa to poprawnie i czy czas mapy wybiera większość głosów czy po prostu przypadek.

ostatnio edytowany przez Bartez

Za, czasami mapa moze nawet trwac 40 min z przedluzeniem.

no wszystko fajnie tylko zostaje jeszcze rtv

Jak sie mapa nie podoba, chyba lepiej mieć więcej czasu z możliwością rtv niż za mało czasu i problem z pograniem na mapie bo jak się skończy trzeba czekać 6 kolejnych żeby ją zagrać znowu.

po za tym co do pierwszego punktu to większość głosuje za mapą, czasem i rtv, a sam za powód podajesz wychodzenie z serwera pojedynczych osób. Co jest słabym powodem jak na serwer nastawiony na jak największą ilość graczy 🙂

moje luźne dywagacje na ten temat, ale wiem ocb sam wychodzilem jak bylo 30min snowdreama

ostatnio edytowany przez fredzio1337

Dr_+left_fred i snołdrim nie pasuje? Czas mapy to dobra rzecz, na dr1 działa spoko bo jak komuś się nie podoba to rtv i eluwka.

Argument co do dr5, wasze rundy trwają po ponad minute bo się rozpedzacie długo na spawnie więc większy czas mapy jest spoko.

Argument z ilością map jest z dupy, większość z nich nie jest grana bo tak jak napisałem wyżej +left_fred i snołdrim wygrywają

ostatnio edytowany przez bartul

A jeszcze dodam, że na takim Dr1 masz wiele styli i jak chcesz przejśc mapę na każdym z nich to 15 minut raczej nie wystarczy

Za + proponuje wprowadzenie tego na inne servery

W sumie to zabawna sprawa, bo możliwe, że głosowanie od samego początku nie działało xd Plugin został usunięty, jeśli uznacie, że lepiej jest bez tego to nie przywrócę go.