prawda, w dodatku niektórzy admini nie znają tabely kar i regulaminu co moim zdaniem jest żartem.

Taaa zgadzam się z tym całym sobą
Czasami aż nie chce mi się grać na serwerze
po 200h na serwerze zna się już prawie wszystko z "codziennego" prowadzenia

Moim zdaniem powinno się coś zmienić na serwerze aby starzy gracze nie znudzili się serwerem

Ban Team Moderator JailBreak

Jak dla mnie wystarczy dodać dodatkowy wymóg do ct który by brzmiał: Kreatywne prowadzenie czy coś w tym stylu i po prostu admini by przenosili takich ludzi i zastąpiłoby się ich na tych, którzy spełniają wymogi.
A dokładnie chodzi o ten podpunkcik:

2.Osoba chcąca być w CT musi posiadać mutację, mieć sprawny mikrofon, być w pełni słyszalna oraz mieć chęć prowadzenia.

@CRATE no to wtedy by się zwróciło takiej osobie uwage żeby spróbowała czegoś innego jak nie pomoże to ct do wymiany i tyle, to jest tylko moja opinia.

ostatnio edytowany przez Iwabe

@Iwabe tylko że wiesz, że oprocz mnie, mojakosa i wiktora nikt nie zna zabaw takich jak zdrajca, pokemony, lustro, farmer, blockman/murarz albo cokolwiek takiego?

Moderator JailBreak

Każdy z was ma trochę racji, ale żeby rozwiązać ten problem nie wystarczy dodać punktu do regulaminu bo co się stanie? Pobanujemy te "pchające się" do CT "dzieciaki" i będziemy mieć spokój na 2 tygodnie? Miesiąc? Po tym czasie nawet nam (Osoby kreatywne) skończą się zabawy pokemony będą nudne bo już powoli zyskuja popularność tak samo z resztą zabaw. Moim zdaniem to nie tylko problem z osobami mało kreatywnymi, a problem z tym że na JB nie ma żadnych nowości, zero aktualizacji sami zobaczcie ile propozycji "czeka" na rozpatrzenie. Na samo naprawienie wampiryzmu czekamy już 2 miesiące. Graczy coraz mniej ponieważ inne serwery cały czas się rozwijają a nasz jail stoi w miejscu. To chyba tyle z mojej strony. Pozdrawiam 😉

Rozwiązaniem
Jest
Wszystkim
Dobrze
Znany
B
U
N
T

Akurat ironia polega na tym że rzeczywiście rozwiązaniem jest bunt na nudne prowadzenie ponieważ daje to więcej zabawy niz jakiś quiz CT

Za
Już czasem to nudno jest i się trzeba buntować 😜

Ban Team Moderator JailBreak

Uważam, że po części wyjaśnialiśmy sobie co i jak z tymi refleksjami, postarajmy się jako administratorzy robić to, co w naszej mocy, żeby takie sytuacje nie miały miejsca.

Temat zamknięty

• 12
    Wyświetlenia