refleksja na temat prowadzenia

0

prawda, w dodatku niektórzy admini nie znają tabely kar i regulaminu co moim zdaniem jest żartem.

0

Taaa zgadzam się z tym całym sobą
Czasami aż nie chce mi się grać na serwerze
po 200h na serwerze zna się już prawie wszystko z "codziennego" prowadzenia

Moim zdaniem powinno się coś zmienić na serwerze aby starzy gracze nie znudzili się serwerem

0

Jak dla mnie wystarczy dodać dodatkowy wymóg do ct który by brzmiał: Kreatywne prowadzenie czy coś w tym stylu i po prostu admini by przenosili takich ludzi i zastąpiłoby się ich na tych, którzy spełniają wymogi.
A dokładnie chodzi o ten podpunkcik:

2.Osoba chcąca być w CT musi posiadać mutację, mieć sprawny mikrofon, być w pełni słyszalna oraz mieć chęć prowadzenia.

@CRATE no to wtedy by się zwróciło takiej osobie uwage żeby spróbowała czegoś innego jak nie pomoże to ct do wymiany i tyle, to jest tylko moja opinia.

0

@Iwabe tylko że wiesz, że oprocz mnie, mojakosa i wiktora nikt nie zna zabaw takich jak zdrajca, pokemony, lustro, farmer, blockman/murarz albo cokolwiek takiego?

0

Każdy z was ma trochę racji, ale żeby rozwiązać ten problem nie wystarczy dodać punktu do regulaminu bo co się stanie? Pobanujemy te "pchające się" do CT "dzieciaki" i będziemy mieć spokój na 2 tygodnie? Miesiąc? Po tym czasie nawet nam (Osoby kreatywne) skończą się zabawy pokemony będą nudne bo już powoli zyskuja popularność tak samo z resztą zabaw. Moim zdaniem to nie tylko problem z osobami mało kreatywnymi, a problem z tym że na JB nie ma żadnych nowości, zero aktualizacji sami zobaczcie ile propozycji "czeka" na rozpatrzenie. Na samo naprawienie wampiryzmu czekamy już 2 miesiące. Graczy coraz mniej ponieważ inne serwery cały czas się rozwijają a nasz jail stoi w miejscu. To chyba tyle z mojej strony. Pozdrawiam 😉

0

Rozwiązaniem
Jest
Wszystkim
Dobrze
Znany
B
U
N
T

0

Akurat ironia polega na tym że rzeczywiście rozwiązaniem jest bunt na nudne prowadzenie ponieważ daje to więcej zabawy niz jakiś quiz CT

0

+1

0

Za
Już czasem to nudno jest i się trzeba buntować 😜

0

Uważam, że po części wyjaśnialiśmy sobie co i jak z tymi refleksjami, postarajmy się jako administratorzy robić to, co w naszej mocy, żeby takie sytuacje nie miały miejsca.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć