Zabawy - Surf + RPG

Witam!

Pomysłodawcą pluginu był @Mixxu2.

Docelowe działanie pluginu

Podczas rozgrywki w losowym odstępie czasu odbywają się głosowania na zabawę. Gracze na daną chwilę mają do dyspozycji 5 zabaw.

Aktualne działanie

Jako iż plugin jest w fazie beta głosowanie można jedynie włączyć z poziomu menu admina. Dlatego proszę administratorów o zgłaszanie błędów.

Uwagi

W przypadku zabawy "Noże" oraz "No Scope" usuwane są aktualne posiadane bronie, ponieważ zapisywanie ich byłoby dosyć uciążliwe. Jestem otwarty na propozycje nowych zabaw.

0_1550975339153_SHU_GJJn7Ay.png

0_1550975643441_SHU_GJJn7A6.png

Fajne, bardzo fajny pomysl mixu.

@Mixxu2 no sie postarałeś chyba będę częściej zaglądał na serwer

Błędy
Na only awp nie dostaje się dmg
na only headshot normalnie dostaje się dmg w ciało
Na kosach ma się dalej bronie i nie dostaje się dmg
Na koniec rundy vip traci itemy (bodajże wydaje mi się, że to nie było po zabawie)
Na 3 osobie jak się zginie to vip po 2 odrodzeniu patrzy z 1 osoby i przechodzi na 2 rundę właśnie mi mówią
Osobiście bym dodał do tego:
Only Zeus
One shot one kill
Only Deagle
Zapraszam do wymyślania różnych zabaw 🙂

ostatnio edytowany przez Mixxu2

@mixxu2 Wprowadzone zostały poprawki, proszę sprawdzić.

@Master
Na 3 osobie, 3 osoba przechodzi na nastepną rundę jak się zginie i jak się nie zginie
Wyszedłem z serwera i wszedłem na serwer i dalej miałem 3 osobę, dopiero po wygranej rundzie jak nie zginąłem przeszło na 1 osobę.

A i przy kosach jest zbugowane , że z poprzedniej rundy mi broń została.
I przy only awp dostałem kose.

Dokonałem paru poprawek, proszę teraz sprawdzić.

Jak narazie wszystko dziala.
Teraz czekamy na dodanie zapropowanych zabaw od mixxu a od siebie zaproponuje

• Only pistole daje randomowy pistolet lub na poczatku wybierasz sobie
  • only zoom - dostajesz scout i caly czasz zoomuje?
  • zabawa gdzie dostaje sie 1 ammo w pistolu np deagl po trafieniu przeciwnik ginie i otrzymuje sie kolejnny pocisk a kiedy nie trafi trzeba zabic z kosy zeby dostac kolejnny pocisk.
  • gun game runda trwa 5/10 min nielimitowane respienie ala dm po zabiciu dostaje sie inna bron

Dodane zabawy:

• Pistolety
  • Deagle
  • 1 Shot 1 Kill

Osobiście bym dodał only zeus jak pisałem, narazie nie mam pomyslow na to co można dodać.
Jak coś wymyślę to napiszę

Bardziej złożone zabawy będą dodawane z biegiem czasu, gdyż aktualnie nie posiadam tyle czasu.

Na Pistoletach mozna podnosic inne bronie i z nich strzelac, jeszcze innych zabaw nie sprawdzalem bo graczy duzo i glosuja na co chca. Potem dopisze jak cos