Powrót do ostatniej sytuacji (Julia, Max itd.)

Mogłabyś,już skończyć się nakręcać? Proszę Cie, są swięta :). Po za tym za tamte wszystkie sytuacje dostałem bana. Tu mówimy o dzisiejszej sytuacji.
Jest Wigilia, proszę Cie tylko o przemyślenie swojego zachowania.I daj już spokój. Po temacie.
Proszę administracji o zamknięcie tematu.
Pozdrawiam Max

Ej sory, bezpodstawne myślenie, że jj oznacza "jebać julkę" nie jest powodem do obrażania innej osoby...

Rozumiem, może to znaczyło to co myślisz, ale coś takiego raczej powinnaś zgłosić do administracji, a nie obrażać innych, wiedząc, że może to zadziałać na Twoją niekorzyść...

ostatnio edytowany przez Wikoro

Koniec tego spamu napisałem następne wiadomości w tym temacie = ban na forum na tydzień.

@Goliathus mam dowody na to ze znaczyło to jebac julke. Zreszta skończcie juz pierdolic. Wyjasnilam sobiewszystko z maksem i żegnam

Tak, że ten wracając do tej sytuacji.
Dostałem zlecenie obejrzenia wczorajszych demek z godzin 16-20 obejrzałem wszystkie i było trochę wyzywania itd. więc zgodnie z tym co pisałem wcześniej
Julia zostaje zbanowana na 14 dni. ponieważ poprzedniego bana miała na 7 dni, zaś Mirek zostaje zbanowany na 7 dni.
Brawo dla wygranych dzisiejszego konkursu, spraw prywatnych nie przenosimy na serwer, lecz rozwiązujemy prywatnie tyle w temacie!

Brakuje mi tutaj jeszcze jendej osoby 😉

+Jeszcze jedna osoba w gratisie za obrazę - BartollO0_1484433361926_730_screenshots_20170114133444_1.jpg
Ban na 1 dzień bo to jego pierwszy ban na tym steam! Brawo!

I dowód na to ze jula była na serwerze 😄 Sprawa wyjasniona na zawsze MAM NADZIEJ 😄

KIedyś to było, a nie spam skargami jak dzisiaj 🙂

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Szmucki
  • 22
    Wyświetlenia