Usunięcie map + Efekt Trafienia

Chciałbym podać tu listę map do usunięcia:

surf_scorpion
surf_4fun_2015_v2 (Wszystkie wersje mapy 4fun są do usunięcia)
surf_boldadash_v1
surf_csgo_10x_v2
surf_elk_clover_go
surf_enjoy
surf_galaxy_b1_4
surf_greatriver_classic_nf
surf_greatriver_csgofix
surf_greatriver_xdre4m_d
surf_greatriver_xdre4m_so_qf
surf_greatriver_xdream_inf_vq
surf_icebob2
surf_innovation_day
surf_legends_underground_nf_v2
surf_machine4_go_b2
surf_machine4_remix_csgo
surf_magnetron
surf_ninja_r4
surf_nocturns_loney_fix
surf_ny_resist_nf
surf_old_sand
surf_pixelhelden_net
surf_rebel_scaz_csgo
surf_rebel_scaz_go
surf_rocketmancsgo
surf_skate_pb
surf_skyworld_nf
surf_stained_duality_v43
surf_the_gloaming_rat
surf_warped_r4final
surf_water-run_pb
surf_xgb_latinium_go
surf_xiv_csgo_fix
surf_xiv_go
surf_innovation_night

Te 2 mapy nie wiem czy usuwać ponieważ:
surf_colosseum : Mapa jest wszyscy na wszystkich, po zabiciu osoby z drużyny nie dostaje się exp, posiada ok. 9 ramp na całej mapie przy czym jest kilka miejsc do strzelania się, oraz to jest mapa only awp i nie działają niektóre ulepszenia z RPG.
surf_skate_park_wild_v1 : Może Master nie chciał byś jej usuwać, ale mapa jest tak zrobiona, że nowy gracz nie może sobie na niej poradzić, niektórzy starzy gracze również sobie nie radzą ponieważ ciągle trzeba trzymać się trasy mapy, a jeśli się wypadnie to ginie się z automatu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oraz chciałbym omówić temat Efektu Trafienia.

Niektóre Efekty Trafienia są takie, że jeśli się z kimś strzela to totalnie nic nie widać moim zdaniem to jest trochę za dobre, ponieważ miałem już kilka sytuacji gdzie ginąłem przez to bo to zajmuje praktycznie cały ekran, przy tym nie mam szans trafić tym bardziej zabić osób które to posiadają.

Jeśli nie chciał byś tego usuwać to posiadam propozycje która chociaż trochę by to zmieniła.

ostatnio edytowany przez Mixxu2

Jestem za usunięciem wszystkich map podanych wyżej również surf_colosseum i surf_skate_park_wild_v1 oraz od siebie surf_colos

Jestem za totalnym usunięciem efektu trafienia ponieważ nic nie widać jak ktoś do ciebie strzela używając tego oraz osobą ze słabszymi komputerami spadają strasznie fps

JEDEN WIELKI +++++++
Tych map jest za dużo i nikt ich nie trawi 😕
A z tym efektem to jest op tak jak np.AUG xddd nic nie widać ❤

Map Z efektów osobiście na nie.

@Patwa-UnaX nie nabijaj sobie postów..

@Mixxu2 ref robię tylko... Sam robisz co 5 dni....

Moim zdaniem mozna usunąć te mapy oprócz rebela i greatriver

Ref @Master trzeba coś jeszcze dodać na tego surfa, a te mapy i efekty tak wkurzają
Sory mixxu, że refuje twojego posta, ale już chyba sam o nim zapomniałeś

Nie zapomniałem o żadnym poście, tylko wiem że aktualnie master nie ma na to czasu.