Skarga na admina Life

0

Twój nick: t1de.xe
Godzina i data zdarzenia:03/03/2019 - 09:08:22
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Admin Life
Link do profilu steam oskarżonego: Admin Life
Opis sytuacji: Wczoraj zakupiłem VIP'a po czym akurat wydarzył się taki nie miły incydent. Zostałem w pojedynku 1vs1 z adminem Life. Znajdował się on na na CT kiedy ja znajdowałem się na rampie. Po nieudanych strzałach z AWP z mojej strony "Life" przeszedł z CT na bombsite A czego ja nie zauważyłem. Zabiłem go z noscope z AWP po czym bezpodstawnie zostałem permanentnie zbanowany za rzekomego "wallhacka". Dodam również że zostałem zbanowanym bez wcześniejszego oglądania mojej gry, dostałem bana "od buta". Przechodząc do sedna. Proszę o zdjęcie permanentnego bana nałożonego przez tę osobę.
Świadkowie: Poświadczyć moje zdanie może admin Danio.

0

Byłem wtedy na serwerze i było to tak:
Random był na ct z m4 a t1de.xe na rampie. Gracze strzelali się nawzajem po czym gracz z rampy rzucił smok'e na triple boxa gdzie nie było widac gracza z ct. CT'tek poszedł na shifcie na środek bs'a i gracz z rampy również. Podejrzany miał prawo go widzieć, lecz nie jestem do końca pewien, poniewaz nie przyglądałem się temu z bliższa. Wyszło tak, że podejrzany zabił ns gracza z site po czym dostał bana za wh. Moje zdanie jest takie, że gracz nie miał wh a ten ns to był czysty przypadek. Oczywiście jestem za unbanem. 🙂

0

Uszanowanko, trochę zły temat na prośbę o ub, ale niech będzie, mam nadzieję, że @Ban-Team znajdzie.
No to tak demko z którego korzystałem: http://545299.node84.pukawka.pl/dem-de_mirage-1551599938-1551601535.zip
4:05 Podejrzany nie słyszał, oraz nie dostał infa, nienaturalny ruch celownika, z idealnym timingiem.
5:00 Kolega idzie z awp na mida, widzi że nikt z TT jest na zakręcie więc postanawia chodzić sobie ad-ad, gdzie każdy, w tym ja, najzwyczajniej by się w tego mida z awp wcelował.
7:30 Akcja po której rzekomo dostałeś bana, widać przez standard skrawek głowy, jednak po zachowaniu można wywnioskować, że go nie zauważyłeś, następnie wychylasz rzekomo na ct, po czym dajesz momentalnego no-scope, zdecydowanie za szybki strzał.
7:55 pre-aim przez sciane, niby często spotykany, ale ty zacząłeś to robić już w połowie rampy, w tym przypadku również za szybki strzał.
Mam nadzieję, że idiotyczne tłumaczenie "Na demku widać inaczej" nie zostanie wzięte pod uwagę.
Miłego

0

Btw. nie wiem co było dziwnego i "vacowego" w moim zagraniu ale jeśli tak uważacie to ok, dodatkowo kupiłem poprzedniego dnia vipa i napewno powtarzam napewno byłbym skłonny czitować. Nie gram na tym serwerze od wczoraj tylko od dłuższego od wczoraj i chciałem spróbwać jak gra się na vipku a tu za tak śmieszną akcje banik. Widziałem również na demku że ten ban nie był za jedną akcje, więc proszę mi wytłumaczyć jakie inne akcje odwaliłem co zasługiwały na totalnie niesłusznego bana. To co zagrałem na bombsite a było totalnie przypadkowym ns, każdemu dajcie bany za takie zagrania?

0

Przeanalizuj co napisałeś, 0 sensu. I nie używaj słowa "myślicie" tak jakbyś był obrażony na całą sieć, jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.

0

Life ja widziałem z perspektywy ct'ka i było to normalne. Każdemu się zdarza jakiegoś vac szota strzelić. Ja nie raz nie słyszę przeciwników na b i strzelam w smoke i nie raz 2 hedy z m4 siada. Zostawmy to ban Team do rozwiązania. 😄

0

Na razie zostaniesz odbanowany lecz admini będą cię bacznie obserwować.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć