Wchodzenie na specta pod koniec rundy.

Temat ostatnio wyjaśniany w skardze. Chodzi o to, by gracze którzy wchodzą na specta pod koniec rundy mogli zostać ukarani, bo gdy jest się na spectie to plugin nie losuje tego gracza, a jest to używane przez wielu graczy i jak to @fredzio1337 opisal „zagranie może i nieczyste”. Jest to trochę chamskie, a szczególnie gdy na serwerze jest mniejsza ilość osób i szanse na wylosowanie danej osoby są duże.

Sorry taki mamy klimat hehe, ja tak wchodzę do spect bo nie chce być w TT jak ludzie robią mapy na minute na scrollu/onlyd i później się jeszcze odradzają 😉 Pozatym mam wrażenie, że mam większe szanse na zrobienie WR niż przeciętny gracz Dr1 dlatego to wykorzystuje.

Bez sensu jestem na nie , jak juz to mozna usprawnic plugin żeby wybierało tt ze specta

@Frostyliusz moze być tez to rozwiązanie, ale wydaje mi się, że karanie za to będzie prostsze, a tutaj nowy plugin. Dodam jeszcze ze na specta wywala osoby które są afk, wiec sam plugin będzie musiał to uwzględniać i co sprawia, że będzie on bardziej czasochłonny.

Równie niepotrzebne jak plugin na kolejkę, kto pierwszy ten lepszy prosta piła.

ostatnio edytowany przez fredzio1337