Propozycja dodania pewnej opcji.

Proponuję dodanie nowej opcji ,która by dodała pieniędzy na utrzymanie serwerów 💰 ⛏
No to tak
Chodzi o to ,że była by możliwość wykupienia unmuta bądz unbana za jakieś 💸 pieniądze
Np Jeżeli ja dostałem teraz bana bo dostałem 😛 do środy za łamanie regulaminu mógł bym wykupić unbana za hajs ❤
Jest to możliwość ,która by dodała naprawdę trochę funduszy 💸
Jedynym - tej opcji jest to ,że gracze mogli by czuć się bez karni ,ale wiem jak temu zaradzić
Taka opcja może być tylko użyta 1 raz lub raz na czas !!⏲ ⏲ ⏲
Ten hajs można by było przeznaczyć na inną propozycję ,którą napiszę zaraz 😛

Jest to totalnie bezsensu, dzieciaki będą łamały regulamin i będą sobie unbana kupowały wtf

oczywiście NA NIE

@ryu
Taka opcja może być tylko użyta 1 raz lub raz na czas !!⏲ ⏲ ⏲

Na nie?
Jaki ma sens wykupowanie unbana/unmuta?
Serwery (tak mi się wydaję) utrzymują się z vipow/skladek adminow. Przy tym zostanmy

Na nie @ryu wyjasnil, a raczej @Master nie wychodzi na minus z tego (kiedyś gdzieś nawet wspomniał ze na lekki plus wychodzi z np. składek)

Druga sprawa, że raczej przed banem admin upomina gracza... przynajmniej ja tak robię i to dosyć często.

Jeszcze w tym samym miejscu gdzie wspomniał o korzyściach z tego, dopowiedział, że raczej nie wiąże z siecią ogromnych zarobków w przyszłości, a jest to jego hobby i już najmniejsze zarobki z tego pewnie sprawiają, że chce to robić dalej.

Raczej w temacie AMA od Mastera znajdziesz sporo informacji. Nie dam linka, bo na telefonie pisze

ostatnio edytowany przez Mikrus

na nie loluwa to nie minecraft
ze ub = 20zl xd

Lol na wielkie nie. Jaki sens że ktoś coś przeskrobie i odrazu może wrócić. Wtedy te bany i muty nie miały by sensu

Na nie.
Wszystkie powody raczej zostały podane wyżej

Oczywiście na nie ,miałoby to sens jeśli forum posiadałoby warny ,wtedy płacisz sms i właściciel lub moderator ściąga Ci punkty ostrzeżeń ,lub ręcznie wykonujesz 20 reklam sieci .Myślę ,że warny miałyby rację bytu tutaj na sieci 🙂 zapobiegałoby bezsensowym nabijaniem postów w niektórych przypadkach, lub bezsensowne wypowiedzi niezamieszanych osób w daną sytuację .

Ja bym był na Tak
Powodem jest to, że jeśli ktoś zabuli bana to np cena za ub 1h wynosi "20groszy", jeśli ktoś kupi ub znowu złamie regulamin dostanie kolejnego bana ale dłuższego I wątpię że ktoś by płacił po 20zl dziennie jak nie lepiej żeby w kółko łamać regulamin I być za to banowanym.

@Mixxu2 pięknie powiedział i o to mi chodziło

Na NIE.
Jak gracz dostanie bana to będzie mógł przemyśleć swoje zachowanie i więcej tak nie zrobi, a jak wykupi ub to wtedy niczego się nie nauczy i będzie dalej łamał regulamin.

Ta, ale 20 gr za 1h to nic. Można inna cenę ustawić, ale chciałem tylko zauważyć, że bany mają sprawiać, że osoba za swoje czyny zostaje ukarana bez odwołania (nie licząc działu prośba o ub, ale to inna sprawa, bo tam osoby się zgłaszają o ewentualne skrócenie bana, który niekoniecznie był słuszny). A takie wykupienie jest bez sensu. Zauszny, że ktoś dostaje bana na 2h za niedostosowanie się do zabawy. Wykupuje za jakąś złotówce i gra dalej. Gracz czyje się bez bezkarny, a rozwiązanie, że może wykupić raz na jakiś czas jedynie sprawi, że gracz ten będzie czekać do najbliższej sytuacji gdzie może znowu wykupić bana. Następnie gracz dostanie bana na dzień, dalej ma wyjebane bo wyda 5 ziko i gra dalej... Zasadniczym aspektem pouczenia w dawaniu kary jest jej długość. A tutaj to prawie nie będzie miało znaczenia. Wykupi se ub i po sprawie. Jeszcze ciekawsze są sytuacje z banami na miesiąc, bo wtedy ktoś 2 dychy wyda i gra dalej, a wszyscy zapominają - tak nie powinno być, bo równie dobrze nie musi istnieć takie coś jak ban, skoro ktoś może sobie wykupić ub. Moim zdanie ogólnie taki sposób działania to nie jest wykupywania ub, ale „przekupywanie” wzamian za ub. Skoro przekupywanie już może normalnie działać to, mogą admini ustawić sobie jakieś jebniety cennik i nie dawać banow wzamian za kredyty..., bo to działa prawie tak samo, tylko tutaj transakcja nie jest dokonywana z właścicielem i nie są to materialne pieniądze.

Ja jestem tego zdania, ze to sie sprawdza poniewaz na innych serwerownich na ktorych gralem to sie sprawdzalo jeszcze lepiej niz bany, poniewaz przeczekac te 1h to nie problem(zalezy na ile kto ma) a jak ktos zacznie za to placic moim zdaniem predzej zacznie ogarniac