Witam wszystkich mam dla was PSC 10 zł zasady do wygrania są takie trzeba mi pokazać/powiedzieć/napisać jak wgrać paczkę do Photoshopa z efektami i jak dać te efekty na obraz osoba która mi pomoże dostanie PSC 10 zł

ostatnio edytowany przez CODDY

Typ woli wydać hajs niż wyszukać w internecie..

Pobierasz paczkę z internetu Polecam osobiście paczkę kensee. Następnie Jeżeli lik jest spakowany po pobraniu w win rar to rozpakowujesz z go na pulpicie / w wybranym folderze. Następnie w otwartym PS jak wypakowałeś te wszystkie efekty do wybranego folderu. W PS klikasz opcję w lewym górnym PLIK i potem OTWÓRZ. Następnie wybierasz folder z efektami i wybierasz efekt który chciałbyś mieć na pracy. Po otwarciu masz go na kolejnej zakładce w PS. Aby przenieść go na ekran roboczy to zaznaczasz zakładkę z efektem ctrl + a i przenosisz efekt bezpośrednio do 2 zakładki na pracę. Zazwyczaj efekty są na czarnym tle, aby na pracy ten efekt nie był z czarnym tłem zmieniasz jego nałożenie. Na samym początku masz zwykły, zazwyczaj zmienia się na "łagodne światło" lub "nakładka", lub eksperymentujesz zależnie od pracy. Jeżeli nie rozumiesz czegoś, lub pomóc Ci w czymś zapraszam na pw.

@BlackFord no własnie
Ale wiesz pewnie chce pokazac, ze jest very very rich

@JarekCukierek @BlackFord nie po 1 nie mogłem znaleść po 2 nie miałem na co innego wygrać

@Ajo2k tak dokładnie sorry że nie odpisałęm
aaa właśnie @Global-Moderators do zamknięcia

• 12
    Wyświetlenia