Wasze Najlepsze Akcje

Wpadłem na pomysł, że fajnie będzie jeśli powstanie miejsce, w którym gracze Wilda będą mogli się pochwalić jakimiś różnymi akcjami, z różnych gier; czy to Cs:Go, LoL, Fortnite itp.

Może są wśród was osoby, które chciałyby się pochwalić swoją najlepsza akcją, bądź chciałyby przedstawić jakiś zbieg okoliczności ( fart ) I takie tam.

Ja natomiast mogę pochwalić się akcją z gry: League Of Legends, gdzie wykonałem ( dla mnie na pewno ) legendarnego, a zarazem trochę fartownego, dobrze przewidzianego Hooka Threshem. Możecie go ocenić, bądź skomentować.

https://plays.tv/video/5c8c05d00867d8def1/o-m-g-its-definitely-one-most-impresive-hooks-ive-made-so-far-d?from=user

Uważam, że taki rodzaj zabawy może być ciekawą formą pochwalenia się czymś, bądź zademonstrowania użytkownikom forum swoich umiejętności 🙂

Wszystkim czytającym życzę udanego dnia 🙂
Pozdrawiam `Mlody

P.S. Jeśli powstał już gdzieś taki temat, najmocniej przepraszam

+ref

Jako iż, niektórzy traktują to jako propozycję, chciałbym naprostować sytuację.
Temat powstał w celach możliwości pochwalenia się swoimi akcjami, bądź śmiesznymi momentami.

Jeżeli @Master się zgodzi, nie mam nic przeciwko, aby powstałby osobny kącik dla owej rozrywki 🙂

P.S. Możecie tutaj wyrazić swoją opinię na ów temat, wkleić swoją akcję 🙂

+ref

Przypominam
Wszystkie chętne osoby zapraszam do podzielenia się swoimi akcjami 🙂

@Moderator-Forum jeżeli nie byłoby aktywności, temat można zamknąć

Ktoś wychodzi z ciekawą inicjatywą i zamiast dać temu tematowi umrzeć z braku aktywności to znajdą się takie mądre głowy które muszą skomentować wszystko, dosłownie wszystko. Temat do chwalenia się plejsami? Wezmę w nim udział nawet bez żadnego zagrania, bo przecież zaśmiecanie tego forum to moja pasja XD

@Patwa-UnaX nie ma to jak pisać "za" w dziale offtopic, ale żeby zrozumieć o co chodzi trzeba przecież najpierw przeczytać ze zrozumieniem tyle wyrazów :')
@Kendal, ale co "nie"? xD Niepotrzebny jest twój komentarz xD
@BrajaneKxD jak jest to daj link, jak jest CHYBA to się zastanów co komu da taka informacja
@ΩDIABLOΩ niespodzianka (równie błyskotliwy komentarz xD)

No i wisienka na torcie, komentarz który nakłonił mnie do zabrania głosu
@Fay dzbanometr wyjebał po za skalę w twoim przypadku. Dosłownie nad tobą @Mlody napisał, ŻE NIE JEST TO PROPOZYCJA, po czym piszesz "jak najbardziej za". ???

Forum CsWild w pigułce

żeby nie było, że przyszedłem się tylko czepiać to załączę mojego plejsa
poziom montażu dostosowany do poziomu intelektualnego moich poprzedników xD

clean and easy as fuck – 01:22
— fredzio1337

EZ AWP SKILL FROM LE – 00:31
— Pingwin428

ps. było to 1.5 roku temu więc jeszcze miałem starego kompa i wygląda gorzej niż u fredzia

Zbędne posty usunęłam. Rozumiem, że jesteście dość młodzi i może nie do końca ogarnęliście czytanie ze zrozumieniem ale proszę was abyście przeczytali temat dwa razy zanim coś napiszecie. Następnym razem polecą baniki, bo naprawdę tworzycie niepotrzebny spam.

Ps Takiego tematu nie ma 😉 Jest tylko jeden stworzony przez Hipstera, w którym chwalicie się statystykami ale na NASZYCH serwerach a nie ogólnie. 😉

Temat został przypięty

ostatnio edytowany przez Patkaa