Problem z graczem oraj/ jestem zjebem

Pisze ten post związku z jednym graczem o nicku Oraj lub jestem zjebem Został on już permanentnie zbanowany na serwerach mirage/chace oraz 3 maps. Pisze tutaj o tym gdyż chciałbym prosić o opinie graczy z serwerów FFA czyli only mirage 3 maps o raz mirage/cache. Jest to pewnego rodzaju skarga za zarazem prośba o zbanowanie tego gracza na całej serwerwoni. Jest on typowym "osiedlowym graczem" tak to nazwę, który myśli, że wszystko mu wolno. Jeśli chodzi o serwer mirage/cache dostał on bana za ciągle spamienie na chacie mimo ilości gagów, które dostał za prowokowanie administracji oraz graczy, wyzywanie nich miedzy innymi właściciela serwera mirage/cache za swoje wulgarne zachowanie, utrudnianie rozgrywki po przez trolowanie spiekalnie przedłużanie rundy. prosiłbym o wyrażenie swojej opinii miedzy innymi @B4NDi @Moderator-Mirage-Cache @Moderator-DD2-Mirage-Cache @Szmucki w sprawie tego gracza 🙂 dobrej nocy.

Wachu

Na Only Mirage grał pare razy jak akurat byłem na serwerze i zachowywał się normalnie b
dawal info nie trolowal nie krzyczał w mikrofon etc.

Według mnie ban na wszystkich serwerach to zdecydowanie za surowa kara. Jakby jego zachowanie powtarzało się na innych serwerach można o tym pomyśleć.

@Ajo2k on sie raz normalnie zachowuje, a raz jak debil XD

Jejku, Oraj to zwykły troll internetowy, każdy ma swój charakterystyczny "styl" który trzeba zrozumiec, to tak jak z czarnym humorem, nie każdy lubi i ogarnia

@TSJB trolluje ale w sposob nie smieszny i zalosny

szkoda, że jak dzisiaj w nocy przyszedłem sobie pograc na only mirka to Ty przyszedłeś i zaczales pisac rzeczy typu ' no oraj może byś wbił na mirage/cache XD' , śmieszne no nie? (co by nie było, sam potem zaczalem po Tobie jechać, ale nie zmienia to faktu że Ty zacząłęś)

ostatnio edytowany przez oraj

Oraj czasami troluje ale zeby dostac bana na cala serwerownie to jest moim zdaniem za surowa kara dla tego gracza. Nie rozumiem dlaczego wachu wymaga dla niego az tak surowej kary.

Na OnlyMirage zachowywał się normalnie.

@missklick nie dziwie sie jak to jedyny serwer ktory zostal jemu 😜

@Wachu rozumiem, ze go nie lubisz, ale bez przesady. Btw on ma perma na 2 serwerach "tylko :)))"

Tak jak napisałem wyżej, inny też się zgodzili, więc chyba można zamknąć.

Temat zamknięty