Podanie na Opiekuna Mixxu2

Wielki głos na Nie.

+admin
+mutacja

• Nie jest ogarnięty

• 50% odpowiedzi tutaj są wybłagane/ poproszone/ wazelinowanie (napisało mi o tym kilku graczy )

• Nie nadaje się, odkąd dostał admina "jaja obrosły mu piórkami zachowuje się jak by był najważniejszy a jest na równi z innymi graczami.

Jak w podaniu " myślę że mógłbym spróbować wejść w ''wyższe'' progi " najpierw wyjdź na wyższy poziom rozwoju intelektualnego bo zachowujesz się jak byś miał 12 nie 16...

• PS. Każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania. ( a ty nawet za to banujesz ;] )

@young Konto pod podpisanie sie na tak.

Przepraszam co? Kogo ja prosiłem o napisanie mi pod podaniem na Tak? Nikogo. Jeśli kogoś poprosiłem proszę mi pokazac ss'y / nagrania z rozmów na priv / serwerze Rudemu jako jedynemu podesłałem podanie zresztą jak wszystko co się dzieje na forum I jakoś jego wypowiedzi tu nie widzę.

I kto się zachowuje jak dzieciak banując mnie na tydzień z powodem "reklamowania innej gry" Gdy się spytałem czy ktoś idzie w to grać, do tego najpierw musiał by być podpunkt o reklamowania innych gier z tego co jest napisane to jest podpunkt o reklamowaniu innych serwerowni. Przy tym ty zachowujesz się jak byś miał 12 lat bo "nie lubisz tej gry" I to jest powodem bana.. + kilka banów bez powodu bo coś ci się nie podoba mam od Ciebie około 4 bany wszystkie bez powodu. Pomyśl czasem..

Piórka mi obrosły heh no to masno bo ciekawe kto mówił że to mu nie pasuje to mu nie pasuje za to ban gdy tego nie ma w regulaminie.. Może I miałeś opiekuna I większe prawa ale przesadzałeś czasem.

Wypowiedzenia zdania.. hmm jeśli przy tym mnie obraża 50 razy mam prawo zbanować za obrazę jeśli ktoś coś o mnie sądzi niech trzyma to dla siebie.

I odnośnie young'a konto nie jest pod napisanie na Tak;) dzień czy 2 dni wcześniej napisał podanie na administratora albo w tym samym dniu nie wiem dokładnie ale tu się będę spierał.

ostatnio edytowany przez Mixxu2

@Mixxu2 " Chciałbym zobaczyć opinie graczy co o tym myślą a więc zapraszam do wypowiedzi " Jak ktoś sie wypowie zle odrazu reagujesz, daj sie wypowiedzieć i przyjmij to a nie od razu płaczesz :}

Zedytowac już nie mogłem żeby dodać więc dopisze

Sądzisz że jestem niedorozwinięty intelektualnie hmm najpierw spójrz na to jak zachowuje się na serwerze w treści banowania/spraw serwerowych w przeciwieństwie do Ciebie jeśli coś mówię że zrobię to to robię I nie banuje bez powodu na forum posiadasz post odnośnie usunięcia map A nie jak ty "za tydzień ogarnę regulamin I mapy usunę 3 tyg później juscik rezygnuje".

Po prostu nie zgadzam się z tym co piszesz I nie dam się oczeniać lol..

Dodając na serwerze zgłosiłem nieaktywnosc I przez ostatni czas mnie nie ma ze 100h w ciągu 2 tyg mam teraz jakoś 20h A na serwerze miałem codziennie po około 2-5h zdarzało się że miałem mniej ale zawsze miałem wyrobione ponad 15h na tydzień. @Mikrus

@Juscik on się tylko broni...

Co do podania, na nie: nie gram na surfie, ale jednak opiekun daje ogromne permisje na forum, a moim zdaniem nie masz aż takiej aktywności, aby móc sprawować tę funkcję.

@Mixxu2 "za tydzień ogarnę regulamin I mapy usunę 3 tyg później juscik rezygnuje". Zrezygnowałem z powodów osobistych, miałem za dużo swoich problemów zeby jeszcze zajmować się komputerem czy użerać z Tobą, odpowiednie osoby wiedzą dlaczego zrezygnowałem 😉 Pozdrawiam

Ja nie wnikam w to czemu zrezygnowałeś ale jeśli ja mówię że coś zrobię to zrobię A nie od miesiąca mówię że coś zrobię I w końcu nic nie robię.

przepraszam że tak z nikąt to piszę lecz jak czytam to "Po prostu nie zgadzam się z tym co piszesz I nie dam się oczeniać lol..

Dodając na serwerze zgłosiłem nieaktywnosc I przez ostatni czas mnie nie ma ze 100h w ciągu 2 tyg mam teraz jakoś 20h A na serwerze miałem codziennie po około 2-5h zdarzało się że miałem mniej ale zawsze miałem wyrobione ponad 15h na tydzień."
Według twojej wypowiedzi jesteś typowym typem co jak ktoś ci powie jesteś słabym adminem itp to odrazu banujesz i nie dajesz się "oczeniać" (tak tam piszę chyba chodzi o oceniać ale nie jestem pewien) więc jak ktoś coś powie o tobie co ci się nie podoba to płaczesz i banujesz po drugie "100h w 14 dni" = 7,5 h dziennie. mam pytanie ty jesteś robotem chodzisz do szkoły itp nawet się nie da grać 7.5 h dziennie na jednym serwerze więc najpierw popatrz a potem pisz bo zapewniam cię że 100h w 14 dni na 100000000% nie masz
oczywiście na nie
słaba aktywność na forum
myślę że nie dałbyś rady być opiekunem

ostatnio edytowany przez Pan Pingwin

@pingwin428 napisał w Podanie na Opiekuna Mixxu2:

Według twojej wypowiedzi jesteś typowym typem co jak ktoś ci powie jesteś słabym adminem itp to odrazu banujesz i nie dajesz się "oczeniać" (tak tam piszę chyba chodzi o oceniać ale nie jestem pewien) więc jak ktoś coś powie o tobie co ci się nie podoba to płaczesz i banujesz

Dokładnie tak, kilka razy tak było ale już się nie kłóćmy nie warto 🙂

Chodziło o oczerniać*

Według tej wypowiedzi nic nie wynika tak jak napisałem jeśli ktoś coś do mnie ma niech zatrzyma to dla siebie, I czy ja napisałem że gram dziennie ciągle na serwerze? Nie napisałem że miałem tyle ale w to wnikały turnieje w międzyczasie.. I napisałem że dziennie miałem od 2 do 5h. I miałem po 100h + w ciągu 2 tygodni jeśli są jakieś statystyki tego to nawet bym ci udowodnił 😉

Jeśli tak sądziłeś było mnie zdegradować bo na ten moment to mogę ci napisać, że przez to co powiedziałem dla Mastera o tobie to na przez to tak napisałeś ale napiszę że Nie banuje za to 😉 Banuje jeśli ktoś by mnie stale przy tym obrażał nie zdarzyło mi się zbanować za to że ktoś powiedział ''Jesteś słabym adminem '' co rzadko się zdarza że ktoś tak do mnie mówi.

jeśli nawet nie umiesz sprawdzić swoich statystyk czasowych to powodzenia z tym opiekunem xd + hipokryta
"I czy ja napisałem że gram dziennie ciągle na serwerze?"
"I napisałem że dziennie miałem od 2 do 5h"

Mi chodzi o statystyki na steamie nie na serwerze, nigdy się tym nie interesowałem więc nie wiem czy można czy nie.

W dziale rekrutacja mogą wypowiadać się osoby, które mają 50 lub więcej postów na forum. Opinie użytkowników mających mniej postów zostaną usuwane. W podaniach można wypowiadać się pod warunkiem przegranych 10 godzin na serwerze w przeciągu miesiąca.

Dyskusje między wami zostawiam. Być może Masterowi przydadzą się te posty:)

ostatnio edytowany przez Patkaa

Ogółem na nie:
-Wywyższa się jako admin jakby już miał opiekuna.
-Zdarza się że banuje nawet za własne zdanie.
+W miarę aktywny
(Były admin nie usuwać postu)

ostatnio edytowany przez Shprytny

Zmieniam po pezemyslaniu sprawy i po rozmowie UP oraz po pogadaniu z administracja zmieniam ponieważ
Faktycznie mordo ty dajesz często banika za nic oraz za małe wyzwieko ban na 7dni w górę no mordo...

Wróciłem na stanowisko.
Temat zamknięty