Podanie na admina avix

Nick: avix

Imię: Bartosz

Wiek: 15

Staż na serwerze: 13 godzin i 40 minut

Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/audiplayerofficial/

Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Chciałbym zostać adminem serwera by uzupełniać lukę jaką zdołałem dostrzec, już tłumaczę, po godzinie 23 rzadko spotykam jakiegoś admina na serwerze, często spędzam czas na serwerach w godzinach nocnych, i zauważyłem że jest tam więcej osób które mogłyby zostać posądzone o używanie wspomagaczy. Oczywiście chciałby poznać resztę administracji poznałem już Ptysia i jest on naprawdę bardzo sympatyczny, myślę że reszta administracji również jest miła 😛

Doświadczenie: Chyba nie mogę tu podać dokładnej serwerowni ale byłem ponad rok adminem Only Mirage a potem przez 2 miesiące opiekunem. (zrezygnowałem ponieważ składki były tam naprawdę wysokie)

Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): Przelew/PayPal

Kontakt: https://steamcommunity.com/id/audiplayerofficial/

Coś o sobie : Mam na imię Bartek i mam 15 lat, interesuję się tworzeniem stron internetowych oraz komputerami (a raczej tym co się w nich znajduje), chodzę do klasy sportowej o profilu siatkarskim i od ponad 3 lat ćwiczę ją 6 godzin tygodniowo.

Na koniec chciałbym jeszcze dodać od siebie że, aktywność na forum postaram się nadrobić w najbliższym czasie, a godziny na serwerze to tylko formalność.

Jestem na tak:
+wiek
+mutacja
+bardzo miły
+aivx.exe XD
-forum
-staż
MYŚLĘ ŻE TE DWA PUNKTY NA PEWNO POPRAWI

ostatnio edytowany przez Patwa ツ

+/- na wiek
+/- na aktywność forum

  • staż
  • mutacja
    myślę że da się nad tym popracować i coś by wyszło
    Pozdrawiam

na nie
-staż
-forum
-konto pod podanie

Na nie
-wiek taki sobie
-staż
-forum
-ani razu na serwerze cie nie widziałem

Rekrutacja jest zamknięta

Temat zamknięty