Bot !replay

Proponuje dodanie na serwer bota, który po wpisaniu replay i pokazuje jak została zrobiona najlepsza wr'ka na mapie (taki sam bot jest na dr1, więc ze skopiowaniem pluginu nie powinno być problemu)

Neutral. Niby sopoko bo można sprawdzić czy 1. wr jest zbugowana, ale z drugiej strony jak ktoś to zobaczy to tez rak będzie robić i nie jest to niezbędne. O ile dobrze pamietam Bot realu działa na takiej zasadzę, że jak ktoś chce zobaczyć to Bot się respi i pokazuje dokładnie jak gracz ją zrobił, dlatego sadze ze będzie problem z klasą bota, bo:

• Bot nie jest w stanie sam wybra odpowiedniej klasy i będzie to bardziej skomplikowane niż samo skopiowanie pluginu
  • Bot musiałby mieć jakiś szalony dostęp i mieć odpowiedni lvl na danej klasie (bo np. ktoś robi wr z Maks kondycją przez co na bocie wr może nie być pokazana dokładnie)
  • zapytaj się @Moderator-Deathrun albo @fredzio1337 , czasami Bot się buguje, wiec najpierw proponowałbym naprawienie go (nie korzystałem z niego ale coś słyszałem kiedyś jak byłem na serwerze).

Moim zdaniem będzie to po prostu bardziej skomplikowane niż ctrl c ctrl v i nie ma sensu póki co tak kombinować, bo nie jest to niezbędne, a bardzo skomplikowane, a master jest tylko 1

Bot nie działa, że sie respi tylko żyje sobie cały czas i w swojej bazie ma demka z GOTV (mniej wiecej tak to działa, dlatego WR musi byc zbita kiedy bot jest na serwerze zeby ja pokazywał) dlatego klasa i bonusy nie są przeszkodą. Zbugowanie bota polega tylko na tym, że czasami nie działa - ale ratunkiem na to jest !kick przez admina.

Prosty przykład - SlowMotion niby musi spowolnić czas o połowę ale bot pokazuje cały wr mimo tego, że według timera jest ona już skończona

@bartul czyli nie będzie problemu z potrójnym skokiem albo long jumpem?

@Mikrus Według mnie nie, bo bot po prostu pokazuje demko, że tak powiem. Chociaż skąd mam to wiedzieć jakos z RocketJumpem czy speedrunem który jest podobny do LJ nie ma problemu

Nie no spoko tylko mi się tak wydawało ze może nie dokonać zadziałać. Jak jeszcze ktos z dr 1 chce coś dodać to ciagle można

Edit: dla mnie to jest tak, że jeżeli nie będzie większych problemów z pluginem to jestem za.

ostatnio edytowany przez Mikrus

Przekopiowanie pluginu jest niemożliwe w tym przypadku, gdyż system timera jest przerobiony przez autora paczki. Jedną możliwością jest całkowita zmiana timera na ten z deathrun 1 co wiążę się z ogromną ilością pracy.

Temat zamknięty