Koniec kultowej serii gier i działalności znanego studia na świecie :(

Nie wiem czy są tu fani serii TWD, ale jestem pewien, że większości z was mignęła ta kultowa seria gier, chociażby na YT. Większość z was pewnie nie oglądała i nie wie czym i co to jest The Walking Dead. To popularny serial jak i gra na podstawie komiksu stworzona przez znane studio Telltal. Gra jest na podstawie wyborów gracza które przekładają się na następne epizody/sezony gry. Wczoraj studio Telltal zakończyło swoją działalność w współpracy z Skybound finalizując ostatni epizod The Walking Dead, który jak na tę serię gier zakończył się szczęśliwie. Studio Telltal niestety zbankrutowało w listopadzie ubiegłego roku, co przekłada się na to że takie tytułu jak np. The Wolf Among Us 2, Gra o Tron sezon 2 nigdy nie wyjdą. Jak widać gry epizodyczne nie przynoszą częsta takich dochodów, jak gry wychodzące w całości. Może są tu jacyś fani gier epizodycznych. Zachęcam do dyskusji, trzeba jakoś rozkręcić to forum, bo nic się ciekawego nie dzieje od dłuższego czasu. Może jakieś fajne refleksje na temat dalszych planów. Czy Skybound będzie kontynuować sukces studia Telltale games?

no kilka razy ogladalem czy na jakis streamach (u gimpera glownie, gdzie jest ten slawny shot gdzie on placze) czy jakis random odcinek w telewizji i to w sumie tyle, jakois nigdy nie zaglebialem sie w historie / fabule twd

Nie sadzilem, ze bedzie taka osoba na tym forum, a tu booom
Ogolnie to wczoraj sobie ogladnalem i odnosnie s4e4 mam takie mieszane uczucia, bo liczylem na jakis rozpierdziel etc. Nie bylo NIKOGO Z S3 tylko flashback. Christy nie bylo tak samo Mike'a z tym ruskiem, Lee jednak nie przezyl co imo bylo pewne jedynie ta Lilly no, ale to tylko w e2 to takie meeeh... w gruncie rzeczy to pod koniec Clem tracie pol nogi od piszczela w dol James/Lilly gina albo odchodza Louis/Vi/Tenn gina reszta alive i nie ma bomby. Ja rozumiem "Clem bez nogi" ale zakonczen jest za duzo Lilly zyje albo nie Tenn/Vi/Louis ten moze byc bez jezyka ta bez oka takie troche srednie. Nikt taki bardzo WAZNY nie ginie. Ale najbardziej mnie zagielo to jak ta Minnie wbila jak przechodzili przez most japier... to bylo cos. To byl sztos totalny. Slowem zakonczenia powiem ze brakuje czegos na koncu tego sezonu, powrot postaci ktore wymienilem, smierci kogos wazniejszego etc. Ale zajebiscie z nie wypieli dupy i nie osrali gry tylko ja dokonczyli wiec kozak i szkoda fest ze zbankrutowali ;(

ostatnio edytowany przez JarekCukierek

Serial mi nie podszedł jakoś, ale gierka przednia

@JarekCukierek Akurat tu się zgodzę, liczyłem na śmierć jednego z głównych bohaterów. Akcja jakoś w epizodzie 4 nie była porywająca(oprócz tej sytuacji z Minnie, która jest chyba najlepszą sceną z całej serii gry). Dalej myślę że Skybound może zrobić nową historię z nowymi bohaterami i mam taką nadzieję, bo po takich grach zawsze zostaje pustka w serduchu po przywiązaniu się do postaci jaką była np. Clem. Tak samo miałem z Lis, ale to już inna historia.