Skarga na admina Aposso

Twój nick:Bob_aka czajnik
Godzina i data zdarzenia:1 kwietnia 18:30
Mapa:deathrun_steam_works
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:Aposso
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198842077538
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat):Byłem w tt i powiedziałem że chce bh więc po zabiciu jednego gracza poszedlem zmienić broń na m4 która leżała na respie ct ale niefortunnie wtedy weszli do portalu dwaj graczy i sie we mnie zblokowali więc ich zabiłem. Za to aposso dał mi bana na 2h o treści "niedostosowanie się do zabawy" i przed tym mówił mi że kampiłem na respie ct..
Dowody: (screeny, demko):Demko z tej mapy
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):Kill3r3k, PawełAkaTriceps

1 18:30? skoro jest aktualnie 18:09
2 Kampiłeś na portal ledwo co wszedłem już mnie zabiłeś więc no

No dobra z godziną się może pomyliłem ale czy twoim zdaniem kampienie i zbugowanie się w innych graczach to jest to samo ? naucz się odróżniać takie rzeczy 🙂

Se aż demko sprawdziłem.

Wychodzi mi na to, że ban niesłuszny....
Bob po zabiciu na bh 1 ct idzie po m4. Gdy tam doskakuje wchodzi jakiś ct i się blokują. On panicznie strzela przed siebie (gdzie nie było nikogo), po czym się obraca i strzela do tego ct z którym się zblokował i akurat w tym momencie wskakuje aposoo który zostaje zabity przez to samo full auto co zabiło wcześniejszego ct (dodam, że to nie były oddzielne 2 fragi tylko dosłownie aposoo zblokował się w tym ct co już tam był)
Nie no rozumiem, że zabił cię od razu jak wszedłeś do teleportu, ale można było zapytać jego jak naprawdę było, albo zobaczyć demko.
Więc w sumie zostałeś zabity, bo wszedłeś tuż po tym jak wszedł inny ct i dostałeś z tego samego spraya...
A jeszcze mam pytanie: jakie było życzenie tt? (bo bob pisze na czacie więc nie wiedziałem)

ostatnio edytowany przez Mikrus

Chciałem bh bez żadnych pestek itp

A wiecie że jest taki dział na forum PROŚBA O UB i tam możesz napisać odwołanie od bana, a nie sypiecie tymi skargami tak jakby admini byli robotami i nie mogli popełnić błędu. Kolejny post do zamknięcia.

Następnym razem proszę się spytać gracza jak było a nie odrazu banować, w takiej sytuacji zamykam wątek żeby nie było żadnych problemów bo ban już wygasł.

Temat zamknięty