xDe

0

@Patkaa Nawet o tobie nie wspomniałem i ten post nie mial na celu atakować nikogo, może trochę administrację dr1 xD. Chciałem w nim po prostu pokazać jaki sens ma taki ban. Reszta postów tutaj to moje odpowiedzi do pingwina i mało znaczące posty 🙂

0

@bartul okey rozumiem, ale napisałam to głównie dla sprostowania

0

Ale Hipster byl spoko po drugie jak napisalas "jeszcze nikomu nie dałam bana na ponad więcej niż 2 dni." i po chwili napisalas "Jedynie tobie bartul na multikoncie permika i tyle." 🤔 to jednak chyba dalas nie? XD

0

@Delder wiesz ze cie kocham misiu XD ALE NIE CZEPIAJ SIĘ KAŻDEGO I TEJ BIEDNEJ PATKI

0

@delder Mehh, a Ty jak zwykle. Wtedy nie dałam nikomu oprócz bartula. Pisałam na szybko, dlatego wyszedł taki miszmasz..
@Master zrób z tym co chcesz, ale look

0

Najprościej jakoś określić banowanie adminów, lub cos co dany admin ma robić w przypadku bana

0

Eh.. nie chce mi sie szukac postu gdzie ty napisalas "Patrze na moj post 3 razy zeby nie bylo zadnych bledow"... ehh ktos chyba klamal

0

@delder gościu skończ XD Pograzasz się totalnie. Fakt pisałam tak, ale jak można zauważyć na samym początku podkreśliłam że nie mam czasu i można stwierdzić że pisałam to wszystko w pospiechu. Ty serio chcesz się kłócić?

0

Nie poprostu lubie powkurwiac a ty lykasz bejt

Zaloguj się, aby odpowiedzieć