Marynarzyk

0

Proponuje granie marynarzyka, nie tylko za kredyty ale tez za monety.🙌

0

za

0

Na nie

0

Za

0

Za!

0

4 miesiące czekałem na tą propozcję XD
Za

0

Na nie bo monety powinno się zdobywać za granie na serwerze a nie ze zagrasz mary wygrasz na farcie z kimś i elo jesteś powiedzmy 4k monet na plus i możesz buty kupić 5/6 razy z jednego mary.

Polecam wam pisać dlaczego jesteście za albo dlaczego jesteście na nie...

0

za

0

Ref

0

Ja jestem jak najbardziej za można będzie łatwiej zdobyć lub stracić monety a @Delder twój powód jest bez sensu bo kredyty też zdobywa się zagranie na serwerze.

0

Ref

0

ref

0

Na nie

0

ref

0

Jeszcze ważna informacja jakby miały zostać wprowadzone marynarzyki za monety - znieść 5% prowizji, ponieważ przy wyższych ilościach monet (załóżmy maks 5k), te 5% może zabrać aż 250 monet! Jest to dużo, może nie przy skali wygranej, ale jak ktoś wygra kilka razy to będzie nawek 1000 do tyłu przez tę prowizję. Mam na myśli, że tutaj ta prowizja będzie bardziej odczuwalna niż przy kredytach, bo ludzie zbierają monety co do sztuki (wystarczy zobaczyć na ceny spod !shop).

0

Na nie, kolejny hazard na serwerze, kolejne problemy dla administracji, aby opanować dzieciarnię płaczącą tym razem o monety. Pomijając fakt, iż monety byłyby wtedy za łatwo zdobyć.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć