Wasze zdanie.

Dobra, skoro mam więcej czasu to chcę wykorzystać dane mi przywileje na forum.
Jak zobaczę, że ktoś napisze mi tu jakieś bzdury, troluje, cisnie totalna beke to z góry uprzedzam że banikiem walne.

Zależy mi na tym by nastał tutaj porządek, bo naprawdę niektórym woda sodowa uderzyła do głowy.
Dlatego pytanie do was: Na co mam zwrócić uwagę na forum? Co mogłabym zrobić JA by było tu jakoś poukładane wszystko?

Jakieś propozycje?

Dać regulamin banowania na FORUM, abym wiedział na ile bana mi dasz ❤
Dodanie noweg wywiadziku, coś zrobić z działem configi i poradniki...albo usunąć lub coś zacząć w nich wstawiać.

ostatnio edytowany przez WhiteFord

Dawać bany adekwatne do tego co ktoś robi?
Ktoś pisze przywitanie 4 razy z rzędu (chyba wiadomo o kogo chodzi) = ban na tydzień albo dłużej bo to przesada że dostają to osoby które piszą jeden niestosowny post.

zrobic regulamin, i nikomu tutaj wodowa sodowa uderzyla do glowy we we

Banowac za totalnie bez sensowne posty
np pod moim tematem w ktorym podaje pasy do konta z rare skinami
typo pisze "Kurde już myślałem że ktoś szuka kogoś do gierki :<"
rozumiem ze to off topic ale po co takie cos pisac

@ryu mow cos na tsie moze

Szeczrze moim zdaniem robisz wszystko dobrze i na maxa swoich możliwości oczywiście nie jesteś robotem i nie siedzisz 24h na forum jak pewna persona lecz fajnie na forum było gdy często były jakiś zabawy wywiady i plebyscyty

Ja dałem tylko przykład co robić w przyszłości z takimi osobami 🙂

Za co na ile dostaje się bana

xD!!!
moze jakis system warnow (ostrzezen) czy cos tego typu

W takim sensie że było by opisane np. Spam -->ban od 2h-2dni
A moim zdaniem i tak dobrze się sprawujesz 🤭

Może zaczniecie oznaczać rozpatrzone flagi?
Chodzi o to że niektóre flagi są już rozpatrzone a nadal jest status "Nowy/otwarty".

@iwabe ja je przeglądam i ogarniam kiedy trzeva ale nie zaznaczam nic w nich XD Poza tym niektóre oznaczenia były conajmniej przesadzone, więc #sorrynotsorry
Ostatnio nic nowego nie przyszło, bo nie dostałam powiadomienia.

Edit: https://cswild.pl/topic/11483/zmiana-regulaminu-ważny-komunikat
Nie wiem czego wam tutaj brakuje. Poza tym większość z was jest już dość długo na forum i nie chce mi się wierzyć, że chociaż części regulaminu nie znacie 🤦♀

ostatnio edytowany przez Patkaa

Ja bym zaczoł od zbanowanie tak na rok gracza @oloxikk za jego piękny post i dopiski pod nim

ostatnio edytowany przez Pan Pingwin

Ten regulamin ma jedna prosta zasade ban na 14 dni i elo...

Zobaczymy co się da zrobić. Przestrzegajcie regulaminu i wszyscy będą szczęśliwi. Miłego dzionka xD

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Patkaa